مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انار دانه سیاه یزد | بزرگترین صادر کننده انار ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع انار در ایران و مشخصه های آنبازار انار در کشور روسیهقیمت فروش انار یزد در مسکو
انار دانه سیاه یزد

یکی از بزرگترین صادر کننده انار دانه سیاه یزد در ایران که مجموعه ویتاراد نام دارد، بالغ بر ۲ میلیون دلار از این محصول به کشور های مختلف صادرات داشته است.

یزد از جمله مناطقی است که از قدیم یکی از مرغوب ترین نوع از انار ایران را داشته است و همواره مشتریان خاص خود را در بازار داخلی و صادرات داشته است.

انار گونه های مختلفی دارد، اما انار یزد به دلیل شیرین بودن و داشتن دانه های سیاه سبب شده تا کشور های مختلفی خواهان خرید انار ایران باشند.

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را از واریته های مختلف از انار ایران را که بازار خوبی برای صادرات در این سال های اخیر داشته اند، آشنا کنیم.

انار دانه سیاه یزد

انواع انار در ایران و مشخصه های آن

کشور ایران با تولید سالیانه بیش از ۲.۵ میلیون تن از گونه های مختلف از انار، یکی از ۸ کشور اصلی در این زمینه شناخته شده است که با داشتن واریته های متفاوت از این میوه، همواره زبان زد کشور های رقیب و بازار های هدف اصلی ما بوده است.

نکته ای که در این میان وجود دارد، این است که انار هایی که در مناطق مختلف کشور قابل برداشت است، پوست نازک یا ضخیم هستند که هر چقدر پوست میوه انار ضخیم تر باشد، کیفیت و طول عمر نگهداری آن در سردخانه ها بیشتر است که در ایران به ترتیب شهر ها می توانید کیفیت انار ها را برای بازار های داخلی و خارجی خود بسنجید.

این میوه در حال حاضر در شهر هایی مانند:

  • ایج
  • نی ریز
  • داراب
  • شیراز
  • یزد
  • شهرضا
  • ساوه
  • کاشمر

تولید می شوند. البته لازم به ذکر است که میوه انار در سایر مناطق کشور نیز تولید و برداشت می شود اما مناطق مذکور دارای باغات وسیع با حجم برداشت انبوه هستند.

انار دانه سیاه یزد در این لیست، همانطور که مشاهده می فرمایید، به عنوان پنجمین شهر شناخته شده است و دلیل آن این است که کیفیت انار سمت استان فارس کمی بالاتر از سایر مناطق بوده است، ولی این مجموعه همواره فروش و صادرات بسیار بالایی از انار یزد به کشور های هدف داشته است.

انار دانه سیاه یزد

بازار انار در کشور روسیه

در سال ۲۰۲۰ که روابط ایران به کشور روسیه بسیار خوب بود، حجم صادرات غیر نفتی ما نیز افزایش بالایی داشت. از طرفی روابط سیاسی این کشور با کشور های همسایه خود نظیر آذربایجان، برخی از کشور های اروپایی و همچنین ترکیه سبب شد تا شهروندان روسی، بیشتر با محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند.

در سال ۲۰۲۱ این امید را داریم که بازار انار ایران را در بزرگ ترین بازار قاره اروپا رونق داده و علاوه بر انار، سایر محصولات کشاورزی را نیز در حوزه صادرات رشد دهیم.

چنانچه بتوانیم بهترین نوع از میوه انار را از زمان داشت تا برداشت و بسته بندی رعایت استاندارد ها را داشته باشیم، طبیعتا خیلی سریع می توانیم جایگاه خود را در این بازار و حتی بازار سایر کشورها ارتقا داده و تثبیت کنیم.

انار دانه سیاه یزد و همچنین سایر مناطق در ایران، از اول سال ۲۰۲۱ می تواند فروش خوبی در فود سیتی مسکو و همچنین فروشگاه معتبر زنجیره ای داشته باشد.

انار دانه سیاه یزد

قیمت فروش انار یزد در مسکو

اگر در گذشته در بازار روسیه فعالیت داشتید، به خوبی می دانید که قیمت فروش مواد غذایی در این کشور بسیار بالا بوده است و کشور هایی از این موقعیت خوب سود می کنند که اتحاد در فروش، یکسان بودن بسته بندی ها و نوع سورت دارند. اما برای محصولات ایران همچین مشخصه ای از سمت صادرکنندگان وجود ندارد و مانند یک بازار سنتی، هر کسی محصول خود را با هر نرخی که دوست دارد، به فروش می رساند.

مجموعه ویتاراد در سطح بازار روسیه با همکاری یک شرکت روسی توانسته است محصولات مختلف کشاورزی ایران خصوصا انار دانه سیاه یزد را با بهترین نوع پکینگ و قیمت بسیار بالاتر از سایر همکاران در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

ایجاد یک ساختار درست در حوزه صادرات می تواند شما را در بازار هر محصولی شناخته تر کند.

در حال حاضر که قیمت فروش انار ایران در روسیه خصوصا مسکو با قیمت حدود ۱۲۰ تا ۱۴۰ روبل فروخته می شود، این شرکت محصولات خود را بالاتر از ۱۶۰ روبل در اختیار خریداران خود قرار می دهد.

شما باغداران و سردخانه داران محترم در ایران که محصولات با کیفیت صادراتی دارید، این مجموعه آماده همکاری و مشارکت در حوزه صادرات میوه و تره بار خصوصا انار را دارد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید