مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انار صادراتی نی ریز | صادرات انار به ارمنستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان تولید انار در ایرانفروش انار صادراتی نی ریزصادرات انار به ارمنستان
قیمت انار صادراتی

انار صادراتی نی ریز محصولی پرآب و شیرین است. این میوه به کشورهای مختلف مانند ترکیه، روسیه و ارمنستان صادرات خوبی دارد. بخصوص اینکه امروزه باکیفیت ترین نوع آن از باغات بزرگ نی ریز برداشت خواهد شد.

انار صادراتی نی ریز

اگر چه ایران در زمینه تولید و عرضه محصولات پتروشیمی معروف است، اما در بخش کشاورزی نیز حرفه ای زیادی برای گفتن دارد. زیرا بهترین تولیدات از نوع باغی و کشاورزی برداشت شده و با هدف فروش در داخل و خارج از کشور عرضه می شود.

در زمینه تولید انواع میوه، می توان شهرهای مختلف کشور را فعال دید. به این ترتیب که در هر شهر میوه ای سازگار با شرایط اقلیمی تولید شده تا کیفیت مطلوب را داشته باشد.

همانطور که می دانید انار از میوه هایی ست که تولیدش در برخی از مناطق ایران فراهم شده است. از این رو سالانه حجم زیادی از میوه انار با هدف فروش داخلی و صادرات برداشت می شود.

انار صادراتی نی ریز

میزان تولید انار در ایران

طبق آمارها سالانه خود 1 میلیون تن انار در ایران تولید شده که رقم بسیار قابل توجهی است. به همین دلیل سرمایه گذاری ویژه در خصوص فروش آن انجام شده که بخش قابل توجهی از آنها در دیگر کشورها صورت می گیرد.

از کشورهایی که هر ساله مقادیر قابل توجهی از انار ایران به آن صادرات شده عبارتند از:

  • ارمنستان
  • عراق
  • امارات
  • کره
  • ژاپن
  • سویس

در این کشورها انار ایران به صورت بسته بندی شده و با استانداردهای لازم عرضه شده و کیفیت عالی آنها مد نظر خریداران می باشد.

انار صادراتی نی ریز

فروش انار صادراتی نی ریز

نی ریز یکی از شهرهایی ست که در خصوص تولید انواع انار فعالیت بسیار خوبی دارد. در این شهر باغات زیادی به این میوه تخصیص داده شده است که میزان برداشت قابل توجهی دارند.

فروش انار نی ریز در بازار داخلی و خارجی براساس استانداردهای موجود صورت می گیرد. این میوه به دلیل داشتن اندازه های متنوع، به صورت دقیق سورت شده و در بسته بندی های مخصوص خود قرار می گیرد. از مهمترین انتظارات در هنگام خرید انواع انار صادراتی، دارا بودن شیرینی مطلوب و قرمز بودن دانه هاست. به این ترتیب خریداران می توانند انتخاب بهتری داشته باشند.

انار صادراتی نی ریز

صادرات انار به ارمنستان

همانطور که اشاره شد، صادرات انار ایران به کشورهای مختلف دنیا انجام می شود. یکی از این کشورها ارمنستان بوده که در همسایگی ایران قرار داشته و شرایط خوب تجاری با ایران دارد. به همین دلیل در حال حاضر انواع انار قرمز و درجه یک به بازار این کشور عرضه شده و بهترین ها مورد توجه قرار می گیرد.

قیمت عمده انار در بازار جهانی از شاخصه های ست که امروزه متقاضیان براساس آن اقدام می کنند. زیرا این تولیدات باید شرایط خوب و کیفیت عالی را در خود داشته باشند. بی تردید انار قرمز و درجه یک ایرانی می توان در بازار جهانی فروش خوبی را به خود اختصاص داده و مشتریان زیادی خواهد داشت.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید