مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین فروشنده کیوی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت کیوی ایران یا نیوزلندمیزان ماندگاری کیوی ایران در سردخانهفروش عمده کیوی به هندبزرگترین فروشنده کیوی در ایران
بزرگترین فروشنده کیوی در ایران

یکی از بزرگترین فروشنده کیوی در ایران باید زیر ساخت های کاملتری برای این کار داشته باشد تا بتواند مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند. یکی از این شرکت ها شرکت بازرگانی ویتاراد است که فعالیت گسترده ای در این زمینه داشته است و بالغ بر ۲۰۰ نفر کارمند، یکی از فعال‌ترین مجموعه‌های بزرگ در زمینه فروش کیوی ایران و به عنوان بزرگترین فروشنده کیوی در ایران فعالیت دارد.
این شرکت به عنوان بزرگترین فروشنده کیوی در ایران و انواع میوه های صادراتی بستر مناسبی را برای همکاری مشتریان خارجی در ایران فراهم کرده است و هر سال خیلی از مشتریان خارجی از کشورهای مختلف برای همکاری با این شرکت وارد ایران می‌شوند و خرید های مختلفی از کیوی صادراتی و سیب درختی همچنین انار و خرما را انجام می دهند.

بزرگترین فروشنده کیوی در ایران

کیفیت کیوی ایران یا نیوزلند

میزان تولید کیوی در کشور نیوزلند شاید بیشتر از ایران باشد و همینطور شاید نوع بسته بندی آنها شکیل تر از ایران بوده باشد ولی طعم و مزه کیوی ایران منحصر به فرد است که کیفیت کیوی ایران را دو چندان کرده است. خیلی از کشور هایی که به عنوان وارد کننده کیوی در جهان به شمار می روند این اذعان را دارند که ایران دارای بهترین کیوی می باشد و به همین خاطر هر سال میزان خرید آنها از کیوی ایران افزایش می یابد.

تقریباً می توان یقینا اعلام کرد که کیفیت کیوی ایران نسبت به کیوی کشور های تولید کننده در جهان که قطب و بزرگترین باغات کیوی را در اختیار دارند بالاتر است که این کشورها عبارتند از:
نیوزلند
شیلی
اسپانیا
یونان
ترکیه
چین
هستند که اگر از نزدیک کیوی این کشورها را لمس کنید و یا اگر طعم آنها را بچشید متوجه خواهید شد که هیچ طعمی ندارند و صرفاً فقط شکل ظاهری آنها باعث شده تا مشتریان اقدام به خرید کنند.
گروه ویتاراد به عنوان بزرگترین فروشنده کیوی در ایران، همه این اطلاعات را به خوبی توسط تئورسین ها و آنالیزور های مجموعه خود در اختیار دارد و به خوبی می داند که این کشورها بازار هدف نسبتاً خوبی نسبت به ایران دارند از این رو توانسته است تبلیغات گسترده ای را مبنی بر اینکه تی وی ایران بالاترین کیفیت را دارد توانسته میزان صادرات کیوی هایوارد ایرانی را در دو سال اخیر به شکل چشمگیری افزایش دهد.

میزان ماندگاری کیوی ایران در سردخانه

شاید خیلی از شما مشتریان محترم بگویید که میزان ماندگاری کیوی ایران در سردخانه پایین‌تر از کیوی سایر کشورها است. ما در این پاراگراف قصد داریم تا دلیل این موضوع را به شما واضح‌تر بگوییم. هر محصول کشاورزی برای اینکه بتوانند میزان ماندگاری آن را افزایش دهند از طریق اشعه ماورای بنفش اقدام به پرتودهی بذرهای آن میوه می کنند که در این صورت تمام آفت های میوه از طریق همین اشعه از بین برده می شوند. در نتیجه این عامل باعث می‌شود تا میزان ماندگاری میوه خصوصاً کیوی افزایش یابد، اما تمامی میوه هایی که بر اثر پرتودهی اشعه ماورای بنفش انجام می پذیرد طعم خود را از دست می دهد بنابراین اگر اقدام به خرید کیوی از کشورهای دیگری کنید به این موضوع پی خواهید بود که نه تنها کیوی بلکه سایر میوه‌ها هم ندارند و فقط شکل ظاهری آن میوه است که باعث شده در بازارهای خارجی هدف خرید و فروش شوند.

اما تمامی میوه های ایران که صادرات می شوند خصوصاً کیوی هایوارد طعم فوق‌العاده‌ای دارند اما از نظر ماندگاری و یا شکل ظاهری شاید در حد کشورهای رقیب نباشد که خوشبختانه برای این موضوع ما مشتریان زیادی را از کشورهای مختلف آسیایی اروپایی و حتی آفریقایی داریم.
یکی از دلایلی که شرکت ویتاراد در سال ۲۰۲۰ توانسته بیشترین میزان فروش و صادرات کیوی ایران را داشته باشد، تبلیغات در سطح این میوه در بازارهای جهانی است که خود با اطلاعات دقیق که دارد توانسته مشتریانی که با این مجموعه ارتباط گرفتند آنها را متقاعد برای خرید کیوی ایرانی کند. ما به عنوان بزرگترین فروشنده کیوی در ایران توانستیم انواع مختلفی از کیوی های هایوارد سبز، کیوی طلایی و کیوی خونی را به مشتریان خود ارائه دهیم.

بزرگترین فروشنده کیوی در ایران

فروش عمده کیوی به هند

عمده کیوی که هر سال بعد از برداشت برای صادرات به کشور هند به فروش می رسد، هایوارد سبز است که اغلب در سبدهای پلاستیکی ۱۰ کیلویی به صورت سورتینگ ماشینی و با سایز ۶۰ گرم به بالا بسته بندی می شود.
هند که از عمده خریداران کیوی ایران به شمار می رود هر سال بیش از ۵۰ هزار تن از این میوه از طریق بندر عباس به بنادر مختلفی از این کشور ارسال می شود و تقریباً زمان صادرات کیوی ایران به این کشور از اواسط آبان ماه شروع و تا پایان کیوی در سطح سردخانه ها ادامه پیدا می کند.

بزرگترین فروشنده کیوی در ایران

همینطور نوع کیوی که از باغات ایران برای بازار هند برداشت می شود از نواحی مختلف شهرهای تنکابن، آستارا و تالش بوده است که همه مشتریان هندی بعد از سفر به ایران از باغات این مناطق دیدن کرده و سفارشات خود را برای خرید اعلام می‌کنند. شرکت هایی که به عنوان بزرگترین فروشنده کیوی در ایران فعالیت دارند، بازار قابل قبولی در ایالت های مختلف این کشور دارند و علاوه بر کیوی، سایر محصولات را نیز در این کشور به فروش می رسانند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید