مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین انار ساوه | قیمت صادرات انار دانه سیاه

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین انار ساوه کدام است؟انار دانه سیاه درجه یکصادرات نار ساوه به اروپا
بهترین انار ساوه

بهترین انار ساوه از نوع دانه سیاه بوده که علاوه بر بازار داخلی در دیگر کشورها نیز عرضه می شود. معمولا در صادرات انار قیمت مسئله ای مهم بوده و خریداران نیز آن را به خوبی بررسی خواهند کرد.

بهترین انار ساوه

بهترین انار ساوه کدام است؟

فصل برداشت انار ساوه از اواسط شهریور شروع می شود. که بیشتر انار تابستانه و آلک را می چینند. ساوه از قطب های تولید انواع انار از جمله: ملس، الک، سیاه، یوسف خانی، انار شیرین تابستانه و پاییزه می باشد.

اما پاییز فصل برداشت اصلی انار در ساوه می یاشد اما از میان انواع انار ساوه انار ملس آن طرفدار بیشترو جنبه صادرات دارد. در ساوه حدودا  ۱۱ هزار هکتار باغ کشت انار وجود دارد. اما اناری که جنبه تجاری بیشتری دارد و تمام استانداردهای انار برای صادرات را دارد  انار ملس می باشد.

انار ملس ساوه، بهترین نوع انار می باشد که هر ساله در فصل برداشت توجه بسیاری از تاجران را به خود جلب می کند. و تجارت آن سود بالایی را درپی دارد.

بهترین انار ساوه

انار دانه سیاه درجه یک

انار میوه ای سرشار از مواد معدنی و انتی اکسیدان برای خون سازی، بیماری های قلبی، و خوب عمل کردن دستگاه گوارشی بدن می باشد. خاصیت درمانی فراوانی دارد. انار دانه سیاه، اناری است که بیشتر خاصیت درمانی دارد و به دلیل طعم خوشمزه ای که دارد از طرفداران زیادی برخوردار است.

عطاری های  بسیاری هستند که از  انار دانه سیاه  ، آب انار تهیه می کنند. و برای درمان انواع طبع سرد، خشک معتدل استفاده می کنند. انار باعث لطافت قلب، شفافیت پوست و از بسیاری از سکته های قلبی و مغزی جلوگیری کس کند.

بهترین انار ساوه

صادرات نار ساوه به اروپا

ساوه به عنوان قطب تولید انار در کشور شناخته شده است.  هرساله در فصل پاییز انواع انار با کیفیت مرغوب در این شهر برداشت می شود.  انواع انار شهر ساوه عبارتند از:

  • انار ملس
  • انار ترش
  • انار آلک
  • انار تبریزی
  • شیرین پاییزه

برداشت انبوه انار در شهر ساوه باعث شده بخش اعظمی از این محصول به کشورهای اروپایی صادر شود.  برای بسیاری از کشور های اروپایی انار ساوه  نامی آشنا است. زیرا انار ساوه از مرغوبیت بالا برخوردار است که در بازارهای خارجی مشتری پسند می باشد.  انار ساوه به صورت اینترنتی نیز به فروش می رسد.  به این صورت که شما می توانید با مراجعه به سایت ویتاراد انواع مختلف انار مرغوب ساوه را مشاهده و ثبت درخواست نمایید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید