مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین کنندگان عمده کیوی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش بسته بندی کیویکیفیت کیوی برای صادراتشرکت صادر کننده انواع کیوی ایرانتامین کنندگان عمده کیوی در ایران
تامین کنندگان عمده کیوی در ایران

تامین کنندگان عمده کیوی در ایران معمولاً سه گونه از این میوه که از باغات برداشت می‌شوند را برای صادرات بسته بندی و سورت می‌کنند که مهم ترین نوع آن کیوی هایوارد سبز، کیوی زرد و کیوی قرمز است که هر کدام در نواحی مختلف شمال ایران برداشت می شوند. این شرکت ها به عنوان تامین کنندگان عمده کیوی در ایران نسبت به سفارش هایی که خریداران می دهند اقدام به چیدن این کیوی ها کرده و در انبار و یا سردخانه خود اقدام به سورت و بسته‌بندی می‌کنند.

در این چند سال متوالی، بیشترین کیوی که برای صادرات تقاضا شده است کیوی هایوارد سبز بوده است که از استان های گیلان و مازندران برداشت انبوه دارد. هر تامین کنندگان عمده کیوی در ایران موقعی که می خواهد برای مشتریان خود از سطح باغات، کیوی خریداری کند در درجه اول به کیفیت کیوی در آن باغ و عدم داشتن هرگونه آفات توجه می‌کند و در درجات بعدی به سایز کیوی اهمیت داده می شود. از این رو گروه ویتاراد با پرسنل مجرب خود برای بازارهای هدف خارجی این موارد را رعایت کرده و برای مشتریان مرغوب ترین کیوی را تامین و صادرات می کند.

تامین کنندگان عمده کیوی در ایران

روش بسته بندی کیوی

بعد از این که برداشت ارقام مختلف میوه کیوی از باغات انجام شد و پایان یافت برای نگهداری، به سردخانه ها انتقال داده می شوند و زمان اینکه صادرات کیوی ایران آغاز شود اقدام به بسته بندی و سورتینگ می کنیم. اما روش های سورتینگ و بسته بندی در کیوی ممکن است برای هر کشوری متفاوت باشد به همین خاطر ما در سردخانه خود بسته بندی ها را به روشهای زیر انجام می دهیم که مهمترین این فرایند:
سورتینگ مکانیزه با بسته بندی سبدی
سورت ماشینی با بسته بندی سبد ۱۰ کیلویی
سورتینگ به وسیله دست
سورت کردن کیوی با دست با سبد پلاستیکی
بسته بندی کیوی در سبد ۴، ۷ و ۱۰ کیلویی
بسته بندی انواع کیوی در کارتن پلاست
پکینگ کیوی در کارتون های مقوایی
پک کردن کیوی در ظروف یکبار مصرف یک کیلویی.

همانطور که گفتیم هر کدام از این روش های سورتینگ و بسته بندی ممکن است برای جامعه هدف ما برای صادرات تفاوت داشته باشد و مشتریان در آن کشورها هر کدام تقاضای انواع مختلفی از این بسته بندی ها را داشته باشند. از این رو خوشبختانه ما با متنوع کردن بسته بندی ها این امکان را به وجود آورده ایم که بتوانیم قیمت های مختلفی را نسبت به بسته بندی کیوی در اختیار خریداران خارجی قرار دهیم.

تامین کنندگان عمده کیوی در ایران ممکن است همچین سیستمی را نداشته باشند که بتوانند به روش های مختلف اقدام به بسته بندی کیوی کنند چرا که طبیعتاً اگر برای مشتریان آپشن های مختلف پیشنهاد شود نسبت به قیمت هر کدام و همچنین استاندارد کشور خود می‌توانند به راحتی تصمیم گیری کنند که کدام نوع بسته بندی مناسب‌تر و مرقون به صرفه تر است و همان را خریداری کنند.

کیفیت کیوی برای صادرات

در زمان بسته بندی کیوی یک موضوع خیلی حائز اهمیت است و آن هم کیفیت کیوی است که برای صادرات می بایست دقت نظر بیشتری داشت. چون کیفیت کیوی در باغات متفاوت است بنابراین انتخاب باغ و ناحیه برداشت کیوی خیلی مهم است. شاید برخی از تامین کنندگان عمده کیوی در ایران به خاطر مسائل مالی دنبال کیوی ارزان قیمت باشند و کیوی که قیمت فروش آن در باغ مناسب باشد طبیعتاً کیفیت بالایی برای صادرات نخواهد داشت که این امر باعث می شود اعتبار آن شرکت در بین مشتریان خارجی زیر سوال رود.

هر سال مشتریان زیادی در کشورهای هند، روسیه و برخی از کشورهای آسیایی و اروپایی دیگر، در زمان صادرات وارد ایران می‌شوند و همکاری های مستمر با گروه ویتاراد دارند و می توان یقیناً اذعان کرد که هر سال بیشترین خرید را از سطح باغات ایران داریم که توانسته ایم بالاترین میزان صادرات را به این کشورها داشته باشیم.
تامین کنندگان عمده کیوی در ایران، گروه بازرگانی ویتاراد را به خوبی می شناسند و اگر آنها بهترین کیوی را در باغات سراغ داشته باشند به کارگزاران ما در امور خرید کیوی هایوارد سبز، طلایی و یا خونی اطلاع می دهند و این مسئله سبب افزایش اعتبار ما در بین باغداران شده است و بیشتر کسانی که به عنوان خریدار خارجی اقدام به خرید انواع کیوی از ایران می کنند، اولویت اول آنها پیدا کردن شرکت هایی است که به صورت هدفمند فعالیت می کنند.

تامین کنندگان عمده کیوی در ایران

شرکت صادر کننده انواع کیوی ایران

یکی از مجموعه های بزرگ که به عنوان شرکت صادر کننده انواع کیوی ایران لقب گرفته است گروه ویتاراد است که با همکاری بیش از ۱۸۰ باغدار نمونه در دو استان مازندران و گیلان هر سال بیش از ۱۲۰ هزار تن ارقام مختلف از کیوی را به ییش از ۲۰ کشور جهان صادرات می کند و تقریباً در زمینه صادرات سیب درختی، کیوی، خرما و پرتقال به عنوان صادر کننده نمونه در کشور ایران معرفی شده است. در سال ۲۰۲۱ این مجموعه با افزایش نیروهای پرسنلی خود تصمیم دارد تا بتواند بزرگترین سردخانه میوه را در شمال غرب ایران راه اندازی کند.

تامین کنندگان عمده کیوی در ایران

اغلب تامین کنندگان عمده کیوی در ایران و همچنین تامین کنندگان سایر میوه هایی را که برای شما نام برده ایم، هر سال بیشترین همکاری را با ما داشته‌اند و طبق درخواست هایی که از بازارهای هدف خود در کشورهای خارجی داریم، سختگیری های شدیدی در زمینه خرید کیوی از خود نشان می دهیم. این سخت گیری ها در زمینه کیفیت کیوی، سایز کیوی و عدم داشتن آفات بر روی پوست کیوی بوده است و متعهد بودن ما برای خریداران خارجی باعث شده است تا ما هر سال برنامه هدفمندی را در این زمینه اختصاص دهیم.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید