مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع کیوی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت خرید انواع کیوی از باغ:بسته بندی های کیوی برای صادرات:خرید کیوی گیلان یا مازندران؟مرکز خرید کیوی شمالقیمت کیوی در سال 98فروش عمده کیوی صادراتیصادرات کیوی به اوکراین

خرید انواع کیوی صادراتی با شروع برداشت این میوه در استان های شمالی کشور نیز آغاز شده است. بیشتر باغدارانی که هر سال بیشترین میزان برداشت را از باغات خود دارند، با شرکت ویتاراد همکاری داشتند.

این شرکت به دلیل اینکه هرسال صادرات عمده و خرید انواع کیوی به بازار کشورهای مختلف داشته است، همیشه سعی داشته تا قیمت راضی کننده ای برای باغداران اعلام نماید.

خرید انواع کیوی

قیمت خرید انواع کیوی از باغ:

صادرکنندگانی که هر سال میزان زیادی از این میوه را صادرات می کنند، سعی دارند تا محصولات خود را مستقیم از باغ خریداری کنند. پایین بودن قیمت خرید انواع کیوی یکی از اصلی ترین دلیل این موضوع می باشد.

همچنین کسی که صادرکننده است، اغلب مشتریان خارجی سفارش کیوی با اوزان و یا کالیبر خاصی می کنند که انجام این فرایند در زمان بعد از برداشت و در داخل سردخانه با مشکل رو به رو می شود.

اما زمانی که صادرکننده خود اقدام به اجاره باغ کیوی می کند، در زمان برداشت طبق سفارش مشتریان خارجی خود بسته بندی می کند که طبیعتا قیمت خرید انواع کیوی تمامی شده برای او ماسب تر در می آید.

برای افزایش میزان سود خود و رضایتمندی مشتریان خارجی بهتر است خرید خود را از باغات انجام داده و باغ اجاره کنید.

اگر بخواهم مثال بزنم اینطور می توانم بیان کنم که فرض کنید قیمت خرید انواع کیوی بعد از برداشت در سردخانه با قیمت ۴۰۰۰ تومان در بسته بندی های سبدی ۱۰ کیلویی و با وزن ۷۰ گرم به بالا خواهد بود.

حال اگر بخواهید سفارش مشتری خارجی شما وزن ۹۰ به بالا باشد، طبیعتا قیمت خرید انواع کیوی شما از سردخانه در حدود ۴۵۰۰ تومان به بالا خواهد بود.

اما اگر باغ کیوی که قیمت ان به صورت کیلویی ۱۵۰۰ تومان باشد، با هزینه های جانبی برای شما در کل ۲۲۰۰ خواهد شد ویک حسنی هم که دارد این است که با بسته بندی دلخواه خود می توانید صادرات کنید.

خرید انواع کیوی

بسته بندی های کیوی برای صادرات:

اگر در زمان برداشت و بسته بندی این میوه به مناطق کیوی خیز در کشور بروید متوجه خواهید شد که هر کسی با بسته بندی های مختلفی محصول خود را برای بازارهای داخلی یا خارجی صادرات می کند.

اما می خواهم شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی کنم. بسته بندی برای صادرات در دو نوع سبدی و یا کارتنی انجام می شود.

بسته بندی سبدی و حتی کارتنی در وزن های مختلفی چون:

  • ۲.۵ کیلویی
  • ۴ کلویی
  • ۷ کیلویی
  • ۱۰ کیلویی

بسته بندی می شوند. سبد و یا کارتن اغلب با وزن های ۷۰ به بالا هستندو سایر بسته بندی ها در وزن های خاصی انجام شده و به فروش می رسند.

خرید کیوی گیلان یا مازندران؟

به این موضوع که کیوی کدام مناطق برای صادرات یا بازار داخل بهتر است، در مطالب قبلی پرداختیم و اشاره کردیم که کیوی های هر دو منطقه خواهان خاص خود را دارند.

کیوی های مناطق آستارا و تالش دارای قالب درشت و مشتری پسند برای بازارهای صادراتی دارند و خیلی از مشتریان خارجی همیشه درخواست خرید انواع کیوی این مناطق را دارند. کشورهای اروپای شرقی، آسیای میانه و هند هر سال بالاترین میزان واردات این کیوی را داشته اند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]کیوی منطقه تنکابن در استان مازندران اگر چه شاید کالیبر نسبتا پایین تری نسبت به کیوی گیلان داشته باشد ولی ماندگاری بالایی در سردخانه جهت صادرات دارد.[/box]

مرکز خرید کیوی شمال

همانطور که می دانید کیوی شمال ایران از میوه هایی ست که توانسته در بازارهای مختلف کشور با فروش ویژه همراه شود و خرید انواع کیوی شمال از رونق بالایی برخوردار است. در این بازارها محصولاتی ارائه می شود که بیشترین مرغوبیت را داشته و خریداران می توانند از مزیت های مطلوب آنها بهره گیرند.

کیوی شمال را مراکز مختلف برای فروش عرضه داشته که برخی از آنها در بازار ایران فعالیت داشته و برخی دیگر در زمینه صادرات فعالیت دارند. به همین دلیل کیوی شمال در سراسر دنیا مشتریان زیادی داشته و فروش خوبی را می توان از آنها شاهد بود. این تولیدات از کیفیت عالی برخوردار بوده و مصرف کننده ها می توانند با نرخ مشخص آنها را تهیه و استفاده کنند.

قیمت کیوی در سال 98

کیوی نیز همانند بسیاری از میوه ها در سال 98 دستخوش تغییرات قیمتی شده و باید خریداران به دنبال نرخ جدید آن باشند. به همین دلیل عرضه کننده ها تلاش نموده تا قیمت روز این محصولات را به مشتریان خود اعلام دارند. در این صورت افرادی که برای خرید عمده انواع کیوی به نمایندگی های رسمی مراجعه می کنند، می توانند نرخ روز کیوی در سال 98 را در اختیار داشته و سفارشات خود را ان طور که باید و شاید مشخص خواهند کرد. به همین دلیل می توان شرکت های مختلف ایرانی را در این راستا فعال دید که بهترین نوع کیوی را به صورت بسته بندی شده در بازارهای سراسر دنیا ارسال می کنند.

فروش عمده کیوی صادراتی

کیوی صادراتی به منظور فروش در بازارهای مختلف دنیا بیشترین توجه را از شرکت های صادر کننده جلب کرده است. به همین دلیل اغلب آنها شرایط خوبی را در صادرات رقم زده و تولیداتی را ارائه می دهند که مزیت های لازم را در خود دارند.

همانطور که می دانید کیوی را می توان به بازارهای مختلف دنیا صادرات نمود. به همین دلیل شرکت ها سرمایه گذاری ویژه ای در این زمینه به عمل اورده و محصولاتی را به فروش رسانده که مزیت های لازم را در خود دارند. این تولیدات با بالاترین سطح کیفیتی در بازار عرضه شده و استقبال خوبی را می توان شاهد بود.

خرید انواع کیوی

صادرات کیوی به اوکراین

اوکراین از جمله کشورهایی ست که متقاضی خرید انواع کیوی ایرانی است. در این کشور توجه به کیفیت اهمیت زیادی داشته و همواره بهترین نوع کیوی دنیا خریداری خواهد شد. با توجه به اینکه ایرانی ها با بهره گیری از دانش روز توانسته اند بازاریابی خوبی را در بازارهای جهانی انجام دهند، می توان شاهد فروش حجم زیادی از انواع کیوی صادراتی بود. این محصولات در بازار اوکراین با بالاترین حجم کیفیت عرضه شده و مشتریان زیادی آنها را تقاضا خواهند کرد.

 

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید