مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش فلفل دلمه ای رنگی گلخانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان کشت فلفل دلمه ای قرمز:بهترین بسته بندی برای فلفل دلمه رنگی:خرید و فروش فلفل دلمه جیرفت:
صادرات فلفل دلمه

معمولا از آبان ماه با شروع برداشت فلفل دلمه ای رنگی گلخانه ای، فرایند خرید و فروش این محصول برای صادرات نیز استارت می خورد.

فلفل دلمه گلخانه ای که شامل سه رنگ در گلخانه ها کشت می شود، دارای کیفیت های مختلفی از نظر نوع بذر دارد که ماندگاری هر کدام برای صادرات متفاوت با همدیگر است.

اغلب گلخانه های تولید فلفل دلمه ای رنگی در استان اصفهان واقع شده اند که معمولا با داشتن خاک مساعد برای کاشت این محصول، بالاترین میزان صادرات فلفل دلمه ای نیز از این منطقه اتفاق می افتد.

بیشترین رنگی که در بین فلفل دلمه ها از گلخانه ها برداشت می شود، قرمز است. فلفل دلمه ای قرمز هم ماندگاری بسیار بالایی دارد و هم طعم منحصر به فردی نسبت به رنگ های دیگر دارد که عامل بالا رفتن حجم صادرات این رنگ شده است.

خرید و فروش فلفل دلمه ای

میزان کشت فلفل دلمه ای قرمز:

ببینید، اگر به سیستم سورتینگ بازرگانی ویتاراد تشریف آورده باشید، متوجه خواهید شد که در زمان بسته بندی، بیشتر پالت هایی که در کانتینر بارگیری می شود، از نوع فلفل دلمه ای قرمز است.

در سال های قبل که میزان صادرات ما قوت گرفت، خریداران خارجی از ما درخواست فلفل دلمه ای کردند و چون مصرف فلفل قرمز در همه اصناف بیشتر است، بنابراین سفارش خرید فلفل دلمه قرمز کردند.

به واسطه همین موضوع، کسانی که در زمینه خرید و فروش فلفل دلمه ای گلخانه ای فعالیت داشتند، اقدام به سفارش تولید فلفل قرمز برای گلخانه داران نمودند.

تا اینکه در حال حاضر در گلخانه های مناطقی چون

  • اصفهان
  • یزد
  • کرمان
  • هرمزگان
  • همدان
  • آذربایجان شرقی
  • چهار محال بختیاری

بیشترین تولید را داشته است.

حال در زمان بارگیری که سر جمع ۲۶ پالت در هر کانتینر بارگیری می شود، بین ۱۶ تا ۱۸ پالت آن فقط از نوع فلفل دلمه گلخانه ای قرمز است.

خرید و فروش فلفل دلمه ای

بهترین بسته بندی برای فلفل دلمه رنگی:

اگر خاطرتان باشد، این مجموعه برای صادرات فلفل دلمه گلخانه ای از کارتن های مقوایی استفاده می کرد که بعد از مدتی، به دلیل اینکه کیفیت کارتن پلاست ها و هم همینطور ماندگاری آنها بیشتر بود، تغییر بسته بندی دادیم و الان در حال حاضر انواع مختلف از فلفل دلمه ای ها را در بسته بندی کارتن پلاست اقدام به فروش برای صادرات می کنیم.

تغییر دیگه هم در بسته بندی داده ایم و آن این است که درب هر کارتن را به رنگ خود فلفل دلمه ای در آورده ایم.

یعنی اگر فلفل دلمه رنگی اگر قرمز باشد، درب کارتن آن را هم قرمز انتخاب می کنیم که مشتریان در زمان خرید متوجه بار های ارسالی از ایران باشند.

چنانچه در زمینه خرید و فروش فلفل دلمه رنگی فعالیت دارید، همکاران ما در امور فروش و بسته بندی آماده ارائه خدمات برای شما خریداران محترم خواهند بود.

خرید و فروش فلفل دلمه ای

خرید و فروش فلفل دلمه جیرفت:

شهرستان جیرفت در استان کرمان هم به تازگی به یکی از قطب های اصلی تولید انواع مختلف محصولات گلخانه ای مبدل شده است.

یکی از محصولات مهم و پر فروش که اغلب گلخانه داران در این منطقه اقدام به تولید کرده اند، فلفل دلمه رنگی است که خرید و فروش فلفل دلمه در آن بیشتر سایر محصولات قوت گرفته است.

کیفیت انواع فلفل دلمه در این منطقه هم بسیار بالا است و همانند فلفل دلمه اصفهان ماندگاری بیشتری برای صادرات از خود نشان داده است.

قیمت فلفل دلمه ای گلخانه جیرفت برای صادرات به کشور هایی همچون روسیه، به بالاترین نرخ خود در زمان اوج صادرات می رسد و تولید کنندگان در جیرفت همیشه از این موضوع راضی بوده و همین باعث شده تا هر سال بر ظرفیت تولید خود بیافزایند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید