مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادرکننده کیوی هایوارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشور های واردکننده کیوی هایوارد طلاییبسته بندی کیوی صادراتیقیمت کیوی هایوارد ایران در هند
تولید کنندگان کیوی

بازرگانی ویتاراد به عنوان شرکت صادرکننده کیوی هایوارد در ایران، این قابلیت را داشته است که بتواند ارقام مختلف از این میوه را با بسته بندی مختلف در سطح کیفیت بسیار بالا در اختیار مشتریان خارجی خود قرار دهد.

ایران به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده کیوی در ایران توانسته است، مشتریان زیادی را از اقصی نقاط جهان به سمت خود بکشاند. کیفیت بالا و طعم منحصر به فرد کیوی هایوارد ایرانی شما خریداران خارجی را مجاب می کند تا این محصول را به صورت عمده خریداری کرده و در سطح بازار به مردم معرفی کنید.

کسانی که برای اولین بار، کیوی هایوارد ایران را خریداری و واردات کرده اند، برای سال های مداوم، جز مشتریان بالفعل و دائمی ما شده اند و همین موضوع سبب شده تا میزان تولید کیوی ایران در سطح باغات نیز افزایش داشته باشد.

شرکت صادرکننده کیوی

کشور های واردکننده کیوی هایوارد طلایی

ایران به عنوان قطب اصلی تولید کیوی هایوارد طلایی در منطقه آسیا، مشتریان زیادی از قاره های مختلف دارد. بیشتر کشور های اروپایی و آسیایی و حتی مشتریان زیادی از کشور های آفریقایی، سالیانه حجم زیادی از این میوه را از ایران خریداری می کنند.

مهم ترین بازار های ما برای صادرات کیوی هایوارد ایرانی

  • هندوستان
  • روسیه
  • آلمان
  • ترکیه
  • قزاقستان
  • انگلیس
  • عراق
  • کشور های حاشیه خلیج فارس
  • کنیا

هستند که طبق آمار، چند کشور اول در لیست بالا، بیشترین آمار خرید و واردات کیوی را دارند. بیشترین گونه ای که از باغات ایران برداشت می شود، هایوارد طلایی است که دارای رنگ گوشت سبز است که طعم شیرین با سختی بسیار بالا است که نشان دهند میزان ماندگاری این میوه می باشد.

شرکت صادرکننده کیوی هایوارد در ایران با رعایت همه موارد برداشت، سورت و بسته بندی توانسته است، سالانه بیش از ۴۰۰۰۰ تن از این میوه را به بازار های مهم خارجی خود صادرات کند.

شرکت صادرکننده کیوی

بسته بندی کیوی صادراتی

با توجه به اینکه مواد پتروشیمی در ایران بسیار ارزان است، به همین خاطر اغلب میوه جات در ایران در سبد های پلاستیکی بسته بندی می شوند. مابقی ملزومات بسته بندی، نسبت به سبد گران تر است و با این موضوع باعث شده است تا اغلب کسانی که در زمینه صادرات کیوی ایرانی فعالیت دارند، مشتریان خود را برای خرید کیوی با این نوع بسته بندی متقاعد می کنند.

بازرگانی ویتاراد به عنوان شرکت صادرکننده کیوی هایوارد در ایران با داشتن سیستم سورتینگ و سردخانه این فرایند را به وجود آورده است تا بتواند مشتریان خارجی خود را با استاندارد های مختلف کشور آنها، اقدام به سورت و تامین این میوه نماید.

لذا برای این منظور توانسته است، گونه های مختلف از کیوی را با سایز های مختلف و در بسته بندی های متفاوت تری همچون کارتنی، کارتن پاست و سبدی در اختیار مشتریان و خریداران خارجی خود قرار دهد.

شرکت صادرکننده کیوی

قیمت کیوی هایوارد ایران در هند

هند به عنوان بزرگ ترین بازار و جامعه هدف ما برای صادرات کیوی به شمار می رود. بازار کیوی در این کشور به قدری بزرگ است که قیمت فروش آن به ازای هر کیلو تا ۱۴۰ روپیه نیز بالا می رود.

خریداران کیوی در این کشور علاوه بر کیوی هایوارد ایرانی، کیوی سایر کشور ها را نیز خرید می کنند. اگر به بازار بمبئی بروید و بررسی کنید، می بینید که گونه های مختلف از این میوه از کشور های مختلف وجود دارد  که هر کدام با قیمت های مختلفی خرید و فروش می شود.

شرکت صادرکننده کیوی هایوارد در ایران در تلاش است تا این میوه را به بنادر دور این کشور نیز ارسال بکند که در این صورت بازار های جدیدی برای این محصول می توانیم داشته باشیم.

شما مشتریان محترم هندی نیز توجه داشته باشید که مجموعه ویتاراد با داشتن دفتر نمایندگی در هندوستان، این فرایند را به وجود آورده است تا شما در پروسه پرداخت و اعتماد سازی مشکلی نداشته باشید و خرید خود را به راحتی انجام دهید.

شرکت صادرکننده کیوی

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید