مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انار دانه سیاه ایران به عراق | قیمت فروش انار نی ریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارقام صادراتی انار در ایران:انار نی ریز و بازار آن در عراق:صادرات انار ایران به امارات:
انار دانه سیاه یزد

صادرات انار دانه سیاه نی ریز ایران به کشور عراق رشد زیادی داشته است، بطوریکه در حال حاضر قیمت فروش آن در سطح باغات حدود ۱۰۰۰۰ تومان بوده است.

انار دانه سیاه در ایران تنها در چند منطقه برداشت می شود که مهم ترین آن در نی ریز استان فارس است که خوشبختانه سالانه تناژ قابل توجهی از باغات این منطقه برداشت می شود.

عراق که بزرگ ترین مشتری ما برای خرید انار ایران است، بیشتر صادرکنندگان در سطح کشور مشتریان خوبی در این کشور دارند که حجم قابل توجهی از ارقام مختلف از این میوه را به این کشور و مشتریان خود صادرات می کنند.

صادرات انار

ارقام صادراتی انار در ایران:

ایران به دلیل داشتن آب و هوا و اقلیم مختلف، شاهد برداشت انار در استان های مختلف هستیم که ارقام مختلف از این میوه در مناطق خاصی از کشور تولید می شود.

از بهترین انواع انار در ایران که هر سال برای صادرات خرید و فروش می شوند، می توان به

 • انار یزد
 • انار شهرضا
 • انار نی ریز
 • انار داراب
 • انار شیراز
 • انار ساوه
 • انار کاشمر

نام برد. انار هایی که در هر کدام از این شهر ها تولید می شود، هم از نظر کیفیت، طعم و مزه و همینطور میزان ماندگاری با هم دیگر تفاوت دارند که البته هر کدام از این واریته ها، مشتریان خاص خود را در کشور های همجوار، آسیایی و اروپایی دارند.

صادرات انار

انار نی ریز و بازار آن در عراق:

انار نی ریز و داراب به دلیل اینکه طعم بسیار شیرین و دارای دانه های درشت و سیاه رنگ است، بزرگ ترین بازار آن را مشتریان عراقی به خود داشته است.

این انار که از آبان ماه فرایند برداشت آن شروع می شود، در اوزان مختلف با بسته بندی سبدی در اختیار مشتریان قرار داده می شود که قیمت فروش انار هر کدام از این سایز ها برای صادرات متفاوت است که برخی از این سایز ها برای عراق و سایر بسته بندی ها هم برای فروش به بازار های اروپایی خرید و فروش می شوند.

صادرات انار در این سال های اخیر رشد خوبی داشته است که مجموعه ویتاراد برنامه ریزی قابل توجهی برای ارتقا بازار های صادراتی خود داشته است و قصد دارد تا علاوه بر محصول انار، سایر محصولات کشاورزی را به مشتریان خود معرفی و به فروش برساند.

صادرات انار

صادرات انار ایران به امارات:

همانطور که می دانید کشور امارات یکی از کشور هایی است که با بازار های مختلف جهان در ارتباط است و روزانه چندین هزار تن از محصولات به کشور های مختلف در آفریقا، آسیا و اروپا صادرات می شود.

با توجه به آمار، یکی از مشتریان اصلی ما برای فروش و صادرات انار ایران، کشور امارات بوده است. همه این آمار و واردات تنها برای بازار این کشور نبوده است، بلکه تجار در این کشور ارقام مختلف از انار و سایر محصولات را بعد از واردات به بازار کشور هایی چون

 • عربستان
 • بحرین
 • کویت
 • کشور های آفریقایی

صادرات می کنند. دلیل این موضوع هم این است که دبی بزرگ ترین بندر در جهان و خاورمیانه است که ارتباط های بسیار نزدیکی با بنادر مختلف جهان دارد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید