مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات خیار جیرفت گلخانه ای به امارات

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید خیار گلخانه ایصادرات خیار جیرفتقیمت خرید خیار

به منظور افزایش صادرات خیار جیرفت به کشورهای مختلف مانند امارات، این محصول در محیط گلخانه ای کشت شده و سپس سورت بندی می گردد.

صادرات خیار جیرفت
صادرات انواع خیار جیرفت

خیار محصولی ست که اگر سرمایه گذاری ویژه ای بر روی تولید آن صورت گیرد، می توان فروش آن را در داخل و خارج از کشور مدیریت کرد. زیرا این محصول تقاضای زیادی داشته و مصرف کننده های مختلف آن را استفاده می کنند. لذا می توان روش های تولید متنوع ای از این محصول را شاهد بود.

انواع خیار بوته ای
انواع خیار قلمی بوته ای

تولید خیار گلخانه ای

به منظور افزایش میزان تولید خیار امروزه اغلب تولید کننده ها از محیط گلخانه بهره می گیرند. زیرا در این فضا مدیریت بهتری بر روی خیار وجود داشته و این محصول با کیفیت عالی برداشت می شود.

تجربه نشان می دهد که خیار گلخانه ای مزیت هایی مانند:

  • کیفیت
  • ترد بودن
  • پستی نازک
  • شفافیت
  • سلامت

را در خود داشته و افراد مختلف آنها را می پسندند.
به علاوه ارائه ی محصولات با کیفیت و درجه یک در امر صادرات خیار جیرفت از اهمیت بالایی برخوردار است که این موضوع به موارد زیادی بستگی دارد.
که این موارد به موضوعاتی نظیر بذری که برای کاشت خیار استفاده می کنند، نحوه ی برداشت آن و دقت و توجه در عدم زخمی کردن میوه، بسته بندی و سورت کردن و مهم ترین مسئله استفاده از کانتینر های یخچال دار برای جلوگیری از خراب و فاسد شدن خیار ضروری است و از اهمیت بالایی برخوردار است.
و کسانی که می خواهند در امر و حوزه ی صادرات خیار جیرفت فعالیت داشته باشند حتما باید این موضوعات را مد نظر قرار دهند.

خرید خیار ساده
خرید خیار ساده

صادرات خیار جیرفت

یکی از شهرهایی که در حوزه تولید انواع خیار فعالیت داشته، جیرفت است و محصولش در بازار طرفداران زیادی دارد. در این شهر بهره گیری از محیط گلخانه به شدت مورد توجه بوده و به صورت حرفه ای مورد استفاده است.
صادرات خیار جیرفت در کنار دیگر انواع خیار کشت شده در شهر هایی نظیر یزد و ورامین از رونق بالایی برخوردار است و خریداران بسیاری را به خود اختصاص داده است.
به جهت صادرات خیار جیرفت این محصول پس از برداشت در گلخانه ها به محل های سورتینگ برده شده و خیار های با کیفیت و درجه یک جدا سازی شده و پس از بسته بندی مناسب با استفاده از کانتینر های یخچال دار به کشور های مقصد ارسال می شود و یا در سردخانه ها نگه داری می شود تا زمان مناسب برای بارگیری فرا برسد.
همچنین لازم به ذکر است اگر تا کنون در امر صادرات خیار جیرفت و یا هر کدام از محصولات کشاورزی فعالیتی نداشته اید می توانید از تجربیات و راهنمایی های مشاورین ما در این خصوص بهره ببرید.

صادرات خیار جیرفت

قیمت خرید خیار

قیمت خرید خیار به عوامل زیادی بستگی دارد و به علاوه ثابت نبوده و ممکن است دائما در حال تغییر باشد.
همچنین حوزه ی خیار دارای انواع مختلفی بوده که هر یک از آن ها با دیگری دارای قیمت متفاوتی هستند به طور مثال قیمت خیار خاردار با قیمت خیار سبز و یا قیمت خیار بوته ای متفاوت هستند و به علاوه قیمت خیار به اندازه و کیفیت آن نیز بستگی دارد.
همچنین لازم به ذکر است که قیمت صادرات خیار جیرفت با قیمت خیار جیرفت در بازار داخل نیز متفاوت است.
به طور کل خرید عمده ی خیار به طور مستقیم از گروه شرکت های ویتاراد این کمک را به شما خواهد کرد که خیار را با کمترین قیمت موجود در بازار و با کیفیت بالا و به طور مستقیم از باغدار و کشاورز برای بازار های میوه و تره بار و یا بازار های صادراتی خریداری کنید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید