مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فلفل دلمه اصفهان به رومانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع فلفل دلمه و مناطق برداشتانواع بذر های صادراتی فلفل دلمه ای رنگیقیمت فلفل دلمه ای رنگی ایران در رومانی
صادرات فلفل دلمه

صادرات فلفل دلمه اصفهان به رومانی از سال ۲۰۲۰ رشد بالایی داشته است و خوشبختانه به جز این محصول، فروش سایر محصولات کشاورزی نیز افزایش قابل توجهی داشته است.

رومانی یکی از کشور های اروپایی است که در این دو سال، شهروندان آن اقدام به خرید محصولات ایرانی خصوصا فلفل دلمه ای کرده اند.

کیفیت بالا، سایز مناسب و قیمت رقابتی و مهم تر از همه طعم منحصر به فرد فلفل ایران، سبب شده تا خریداران عمده و خرده در این کشور تمایل به خریدشان افزایش یابد.

علی رغم اینکه رومانی بازار آنچنان بزرگی برای محصولات کشاورزی ندارد، ولی خوشبختانه حجم فروش انواع فلفل دلمه و سایر میوه جات و صیفی جات هر سال بیشتر می شود.

صادرات فلفل دلمه

انواع فلفل دلمه و مناطق برداشت

کسانی که قصد دارند تا در زمینه تجارت و صادرات فلفل دلمه اصفهان به رومانی یا کشور های دیگری فعالیت کنند، بهتر است اطلاعات لازم در این خصوص داشته باشند که فلفل دلمه ای رنگی شامل چه رنگ ها و ارقام هست و بهترین مناطق برداشت آن در استان اصفهان کدام هستند.

در ایران و در کل، بازار فلفل دلمه ای رنگی شامل رنگ های

 • قرمز
 • زرد
 • نارنجی

است که یکی از مرغوب ترین نوع آن در گلخانه های مختلف استان اصفهان اعم از

 • تیران و کرون
 • چادگان
 • شهرضا
 • شاهین شهر
 • نجف آباد
 • اصفهان

تولید و برداشت می شود. فلفل دلمه ای رنگی علاوه بر این مناطق، در سایر استان های دیگری نیز کشت و برداشت می شود که هر چقدر مناطق برداشت فلفل دلمه ای، آب و هوای سرد و معتدل داشته باشد، کیفیت محصولات آن نیز بالاتر خواهد بود.

از این رو فلفل دلمه ای در برخی از مناطق گرمسیری نیز تولید می شود و بعضا شهرک های گلخانه ای نیز در آنها راه اندازی می شود که بالطبع میزان ماندگاری محصولات این مناطق، می تواند پایین تر باشد.

ما به شما مشاوره درست در انتخاب نوع فلفل دلمه، چه از نظر نوع بذر و چه از لحاظ میزان ماندگاری خواهیم داد تا بتونید بهترین نوع از این محصول را برای صادرات خریداری کنید.

صادرات فلفل دلمه

انواع بذر های صادراتی فلفل دلمه ای رنگی

برای صادرات فلفل دلمه اصفهان به رومانی یا کشور های دیگر، حتما نوع بذر در میزان ماندگاری و کیفیت محصول تاثیر گذار است. برخی از بذر فلفل دلمه ای هستند که میزان آفت گیری آن ها در شرایط مختلف زیاد است. یا برخی از آنها ماندگاری پایین تری بعد از برداشت دارند.

رعایت انتخاب نوع بذر در هنگام کشت فلفل دلمه ای رنگی، می تواند سود دهی گلخانه داران و کشاورزان را تحت تاثیر قرار دهد.

بذر های هلندی، اسپانیایی و آمریکایی در سطح بازار ایران وجود دارد که هر کدام تولید کمپانی های مختلف از این کشور ها هستند که مهم ترین آنها می توان به

 • پدرا
 • شادلین
 • نازلی
 • آمریکنو

اشاره کرد. بذر های خیلی خوب نیز در حال حاضر در سطح بازار خرید و فروش می شود که در مقاله های بعدی بیشتر راجع به آنها اشاره خواهیم کرد.

توجه داشته باشید که قیمت فلفل دلمه ای رنگی برای صادرات، از نوع بذر و کیفیت آن سنجیده می شود. یک گلخانه دار می داند که چه فلفل دلمه ای برای صادرات خوب است و هر سال یک بذر را سطح زیر کشت می برد و همکاران سورتینگ دار مطمئنا با قیمت بالاتری از آن خریداری می کنند.

صادرات فلفل دلمه

قیمت فلفل دلمه ای رنگی ایران در رومانی

صادرات فلفل دلمه اصفهان به رومانی افزایش چشمگیری داشته است و خوشبختانه اعلام قیمت رقابتی از سمت صادرکنندگان کشور، سبب شده تا بازار این محصول را از دست بازار های رقیب خارجی خارج و شهروندان این کشور را برای خرید محصول ایران سوق دهیم.

شما همکاران محترم در حوزه صادرات، می توانید با رعایت موارد و استاندارد های صادراتی، ارقام مختلف از این محصول و سایر محصولات کشاورزی را به کشور های دیگر اروپایی صادرات کنید.

گروه بازرگانی ویتاراد در منطقه اصفهان با انجام فرایند سورت و بسته بندی، طبق استاندارد های صادراتی و همینطور فعال در زمینه صادرات فلفل دلمه ای در ایران، می تواند همکاری و کمک بالایی برای موفقیت در این زمینه داشته باشد که می توانید با مشاوران ما در امود، تولید، بسته بندی و یا بازرگانی ارتباط بگیرید.

صادرات فلفل دلمه

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید