مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فلفل دلمه ای اصفهان به اوکراین

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان فروش فلفل دلمه ای برای صادرات:ارقام مختلف فلفل دلمه ایران:گلخانه تولید فلفل دلمه سبز:صادرات فلفل دلمه ای یزد به قطر:
انواع فلفل دلمه رنگی

فلفل دلمه ای اصفهان که با کیفیت ترین محصول در سطح گلخانه های ایران به شمار می رود، صادرات قابل توجهی به کشور اوکراین داشته است.

این کشور که در مجاورت روسیه قرار دارد، مسیر زمینی نزدیکی نیز با ایران دارد، در نتیجه ما علاوه بر فلفل دلمه، سایر محصولات کشاورزی را نیز می توانیم به بازار این کشور ارسال کنیم.

اوکراین بازار نسبتا بزرگی دارد، از این رو بیشتر ایرانی ها تجارت خوبی دارند. ما نیز توانسته ایم بهترین نوع از محصولات خود را با بهترین نوع بسته بندی در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

فلفل دلمه ای اصفهان

میزان فروش فلفل دلمه ای برای صادرات:

در سال ۲۰۲۰ میزان باردهی گلخانه ها در سطح کشور حدود ۲۰۰۰۰ تن برآورد شده است. این میزان فلفل گرید های مختلفی دارد. فلفل دلمه ای اصفهان که بالاترین حجم را به خود داشته است، تنها ۷۰٪ آن به بازار های خارجی صادرات می شود.

در سال جاری نیز طی برآوردی که کارشناسان ما داشته اند، علاوه بر بازار داخلی، بازار صادراتی قابل قبولی خواهیم داشت که امیدواریم استان های دیگر ما هم شهرک گلحانه ای خود را راه اندازی کرده تا میزان صادرات خود از این محصولات را به بازار های مختلف اروپایی ارتقا بخشیم.

فلفل دلمه ای اصفهان

ارقام مختلف فلفل دلمه ایران:

فلفل دلمه ای هم همانند محصولات دیگه، دارای انواع و ارقام مختلفی است که تعیین کننده کیفیت و قیمت آن در بازار می شود.

از جمله انواع این محصول می توان به

  • فلفل دلمه ای قرمز
  • فلفل دلمه سبز
  • فلفل دلمه ای زرد
  • فلفل دلمه ای نارنجی
  • فلفل دلمه ای سیاه

هر کدام از این رنگ ها بازار بسیار بزرگی برای خود دارند که سعی خواهیم کرد بیشتر در این مورد مطالبی بازگو نماییم.

بیشترین میزان درخواست مربوط می شود به فلفل دلمه ای اصفهان که تمام گلخانه داران محترم در این استان، فلفل سه رنگ قرمز، زرد و نارنجی را در چرخه تولید خود قرار داده اند.

فلفل دلمه ای اصفهان

گلخانه تولید فلفل دلمه سبز:

گلخانه های فعال در کشور که در تولید فلفل دلمه ای سبز فعالیت دارند، بیشتر در استان یزد هستند که صادرات خوبی نیز به کشور های همسایه داشته است.

فلفل دلمه ای اصفهان هم همانطور که گفتیم، از نوع رنگی هستند که برخی از مشتریان خارجی ترکیب این دو نوع فلفل دلمه ای را درخواست می کنند که کمی برای صادر کنندگان فلفل دلمه ای ممکن است سخت باشد.

فلفل دلمه ای سبز بسته بندی جداگانه ای برای صادرات دارد. اگر فلفل دلمه ای اصفهان که در کارتن پلاست ۵ کیلویی برای روسیه بسته بندی می شود، فلفل دلمه ای سبز با کارتن های ۷ کیلویی مقوایی به بازار های خارجی خصوصا عربی خلیج فارس صادرات و ارسال می شود.

فلفل دلمه ای اصفهان

صادرات فلفل دلمه ای یزد به قطر:

فلفل دلمه ای یزد همانند فلفل دلمه ای اصفهان صادرات قابل توجهی به بازار قطر، امارات، عمان و کویت داشته است. بطوریکه خریداران در این کشور، بسته بندی مخلوط این دو فلفل دلمه ای را می کنند.

بیشتر گلخانه های یزد در تولید گوجه فرنگی و خیار فعالیت دارند، اما برخی از کشاورزان در این منطقه حجم بسیار بالایی بهترین فلفل دلمه ای سبز را تولید می کنند که فرایند صادرات آن از ماه آبان شروع می شود.

چنانچه برای بازار های مختلف خارجی قصد خرید ارقام مختلف از فلفل دلمه ای اصفهان و یزد را دارید، بازرگانی ویتاراد آماده همکاری در تامین، سورت و بسته بندی و همچنین صادرات می باشد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید