مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فلفل دلمه ای ایران به مسکو

آنچه در این مقاله می خوانید...

شهرک های گلخانه ای تولید فلفل دلمه ای:انواع فلفل دلمه ای و بسته بندی آن:صادرات فلفل دلمه ای به اوکراین:
صادرات فلفل دلمه

هر سال شرکت ویتاراد حجم زیادی از صادرات فلفل دلمه ای ایران به مسکو را انجام می کند. فلفل دلمه در کشور روسیه خصوصا مسکو دارای بازار پسندی خوبی بوده و توانسته مشتریان زیادی را به سمت خود جلب نماید.

فلفل دلمه ای دارای ارقام گوناگونی بوده که نوع فلفل دلمه قرمز بالاترین درخواست را دارد. از دیگر گونه های موجود و زیر کشت شده در گلخانه های ایران، می توان به فلفل دلمه نارنجی، زرد نیز اشاره نمود.

این محصول را می توان به صورت تازه خوری و یا پخته شده به همراه غذا میل کرد. ویتامین های موجود در هر کدام از این فلفل دلمه ای رنگی سبب شده تا مشتریان زیادی به خاطر داشتن ارزش غذایی بالا به سمت خود سوق دهد.

صادرات فلفل دلمه ای

شهرک های گلخانه ای تولید فلفل دلمه ای:

معمولا در مناطق مرکزی و جنوب ایران، شهرک های مختلف گلخانه ای وجود دارند که در زمینه تولید فلفل دلمه ای در ارقام مختلف فعالیت دارند.

همچنین علاوه بر این شهرک ها، برخی از روستا ها نیز فعالیت خوبی در این زمینه داشتند و توانسته اند بهترین نوع از این محصول را به بازار روانه کنند.

از جمله استان هایی که دارای شهرک های گلخانه ای هستند می توان به

  • استان تهران
  • استان البرز
  • سمنان
  • مرکزی
  • همدان
  • قم
  • اصفهان
  • فارس
  • کرمان

اشاره کرد که هر کدام از این استان ها، در تولید محصولات مختلف گلخانه ای فعالیت گسترده ای دارند.

خوشبختانه در سال جاری با افزایش میزان تولید، صادرات فلفل دلمه ای هم از گلخانه های مختلف این استان ها انجام شده که به کشور های مختلف اروپایی و آسیایی انجام شده است.

صادرات فلفل دلمه ای

انواع فلفل دلمه ای و بسته بندی آن:

فلفل دلمه ای انواع مختلف دارد که در اغلب گلخانه های استان های دارای شهرک های گلخانه ای تولید می شوند.

اما صرفا هدف فقط کاشت تا برداشت فلفل دلمه نیست، بلکه اصلی ترین ملاک برای صادرات فلفل دلمه ای، داشتن بسته بندی شکیل و اصولی است که می تواند بازار آن را گسترده تر کند.

فلفل دلمه صادراتی در ایران کلا در چهار رنگ قرمز، سبز، زرد و نارنجی تولید می شود که در موقع صادرات، فلفل دلمه ای سبز به تنهایی بسته بندی و به فروش می رسد.

و سه رنگ باقی مانده در کارتن های مجزا طبق درخواست مشتریان انجام می پذیرد.

چنانچه سفارش صادرات فلفل دلمه ای رنگی دارید، باید توجه داشته باشید که در موقع بسته بندی، فلفل دلمه سبز در کارتن ها وجود نداشته باشد، مگر اینکه درخواست کننده اصلی، این نوع فلفل دلمه ای را نیز تقاضا داشته باشد.

صادرات فلفل دلمه ای

صادرات فلفل دلمه ای به اوکراین:

اوکراین نیز همانند کشور روسیه از بازار های خوب برای بازار فلفل دلمه ای ایران به شمار می رود که در چند سال اخیر رشد صادرات فلفل دلمه ای ایران به این کشور سبب شده تا بیشتر صادر کنندگان تمرکز ویژه ای به بازار. اوکراین داشته باشند.

علی رغم اینکه کشور اوکراین به نسبت روسیه بازار کوچکی دارد، اما همواره یکی از مقاصد اصلی ما در صادرات محصولات کشاورزی بوده است.

در سال جاری میزان صادرات فلفل رنگی به این کشور حدود ۱۲۰۰ تن بوده است که در مقایسه با سال گذشته ۲۵٪ افزایش داشته است و خوشبختانه این فرایند تنها برای فروش فلفل دلمه ای به این کشور نبوده است، بلکه مجموعه ویتاراد توانسته است ارقام مختلف از سیب درختی، کیوی، انار، گوجه فرنگی، انواع کلم و کاهو صادرات عمده داشته باشد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید