مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کیوی آستارا

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی کیوی هایوارد بعد از برداشتفروش کیوی تالش و آستارا در سردخانهصادرات کیوی خونی به آلمان
صادرات کیوی آستارا

صادرات کیوی آستارا هر سال از آبان ماه شروع می شود و در همان روز های اولیه به کشور هایی چون روسیه و هند روانه می شود و بعد از آن کشور های دیگری از حوزه خلیج فارس و برخی از بازار های اروپایی درخواست های خود را اعلام می کنند.

آستارا در استان گیلان یکی از قطب های اصلی تولید و صادرات کیوی به شمار می رود. این منطقه به دلیل قرار گرفتن در منطقه ترانزیتی با کشور آذربایجان و روسیه، بالاترین حجم آمار خروج محصولات کشاورزی را از ایران داشته است.

نوع کیوی که از باغات این منطقه برداشت می شود، اغلب از نوع هایوارد طلایی است که البته منطقه برداشت این میوه در آستارا از نظر کیفی و سایز متفاوت از هم می باشد.

صادرات کیوی آستارا

بسته بندی کیوی هایوارد بعد از برداشت

بیشترین میزان کیوی که از باغات برداشت می شود، از نوع کیوی هایوارد است که بعد از اینکه از روی درخت چیده می شود، در سبد های مادر ۲۰ کیلویی ریخته و در سطح سردخانه ها برای ماه های آینده نگهداری می شود.

زمانی که باغدار قصد فروش کیوی صادراتی خود را داشت، آن را در گرید و سایز های مختلف در بسته بندی هایی با دلخواه مشتری که اغلبا

  • سبد پلاستیکی
  • کارتن پلاست
  • کارتن مقوایی
  • کارتن مقوایی ۱ کیلویی

هستند، سورت می کنند. کیوی هایوارد به دلیل بالا بودن حجم تولید و درخواست از بازار های هدف خارجی، همواره با سبد های پلاستیکی اقدام به فروش می کنند که در سایز ۷۰ گرم به بالا در اختیار خریداران محترم قرار داده می شود.

صادرات کیوی آستارا نیز با همین نوع بسته بندی ها انجام می شود که معمولا برخی از کشور های اروپایی، سایز ۹۰ گرم به بالا را درخواست می کنند که با توجه به اینکه کیوی آستارا درشت قالب هستند، انجام این پروسه کار زیاد سخت و دشواری برای همکاران سورتینگ دار نیست.

صادرات کیوی آستارا

فروش کیوی تالش و آستارا در سردخانه

آستارا و تالش فاصله خیلی کمتری باهم دارند و همه باغات در این دو منطقه در مجاورت هم قرار دارند. میزان سطح زیر کشت و برداشت کیوی در تالش بیشتر از آستارا است و به همین منظور، سردخانه هایی که در این منطقه راه اندازی شده اند، اغلب در سمت تالش هستند.

کیفیت و سایز کیوی ها در تالش و آستارا مشابه هم هستند که شرکت ویتاراد در این منطقه توانسته است با همکاری باغداران و برخی از سردخانه داران سیستم فروش خود را با رعایت زیر ساخت های صادراتی، مشتریان زیادی را از بازار های خارجی برای خرید سوق دهد.

کیوی ها بعد از برداشت برای نگهداری به سردخانه ها ارجاع داده می شوند و برای صادرات نیز در همان محیط سردخانه ها به صورت دستی و یا ماشینی سورت می شوند که شما خریداران محترم می توانید نسبت به خرید اقدام کنید.

صادرات کیوی آستارا

صادرات کیوی خونی به آلمان

یکی از ارقام کیوی که از مناطق شمال ایران برداشت می شود، کیوی تو سرخ یا در اسطلاح کیوی خونی می باشد که قیمت بالاتری نسبت به سایر گونه ها دارد.

آلمان و برخی از کشور های عضو اتحادیه اروپا از مشتریان تراز اول این نوع کیوی به شمار می روند و هر سال این نوع از کیوی ایران به بازار این کشور صادرات می شود.

چنانچه قصد دارید برای صادرات کیوی آستارا، کیوی خونی را خریداری کنید، ما برای شما اطلاعات لازم را در این خصوص خواهیم داد.

کیوی خونی میزان برداشت بالایی در ایران ندارد اما همین میزان تولید از سطح باغات، به صورت مستقیم به اروپا به فروش می رسد که در مقاله های قبلی اگر سرچ و جستجو کنید، بیشتر راجع به این نوع کیوی و همچنین کیوی تو زرد صحبت کرده ایم.

صادرات کیوی آستارا

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید