مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کیوی هایوارد | بهترین نوع کیوی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کیوی در شمالبهترین نوع کیوی ایرانیصادرات کیوی هایوارد
قیمت کیوی صادراتی

صادرات کیوی هایوارد که از بهترین نوع محصولات ایرانی بشمار می آید، به کشورهای مختلف مانند روسیه، اکراین و ترکیه انجام می شود. در این کیوی می توان استانداردهای لازم را دیده و افراد مختلف آنها را سفارش خواهند داد.

کیوی میوه ای ست که از نظر خواص بسیار غنی بوده و می توان آن را در برنامه غذایی افراد مختلف معرفی نمود. دارای بودن بالاترین استانداردها از نظر کیفیت و مرغوبیت سبب شده امروزه افراد مختلف آن را تهیه و استفاده کنند.

کیوی را می توان به روش های مختلف زیر مصرف کرد:

  • کیوی تازه
  • کیوی خشک
  • آبمیوه کیوی

در تمامی روش های بالا بخش قابل توجهی از فواید کیوی به بدن رسیده و آن را تبدیل به یکی از بهترین محصولات کرده است. لذا افراد مختلف به تهیه آن روی آورده و باکیفیت ترین ها را تهیه خواهند کرد.

تولید کیوی در شمال

شمال ایران بهترین منطقه برای تولید کیوی بشمار می آید. لذا باغات زیادی در شهرهای مختلف آن به این میوه اختصاص داده شده و افراد زیادی را می توان دید که سعی در خرید عمده کیوی از تولید کننده ها دارند.

همانطور که می دانید تولید کیوی در حجم زیاد یکی از اهداف مهمی ست که در سالهای اخیر دنبال می شود. زیرا می توان از بازارهای داخلی و خارجی ان به منظور فروش نهایت استفاده را برد. لذا تولید کننده های کیوی شمال شرایط خوبی را برای سورت و بسته بندی انواع محصولات خود رقم زده و بهترین ها را به بازار عرضه می دارند.

کیوی شمال ایران هم از نوع سبز و هم طلایی برداشت و به بازار عرضه خواهد شد. به همین دلیل متقاضیان داخلی و خارجی محصول خود را به مجموعه های صادر کننده مشخص نموده و بهترین نوع را تهیه خواهند کرد.

[aparat id=’4cwdv’]

بهترین نوع کیوی ایرانی

کیوی ایرانی امروزه از سوی مجموعه های مختلف مورد توجه است. به طوری که برای خرید آن به توزیع کننده های بزرگ مراجعات زیادی می شود. همین مسئله کمک زیادی به افراد نموده تا محصولی درجه یک و باکیفیت را با قیمت مشخص تهیه کنند.

عرضه کیوی در بسته بندی های استاندارد و مخصوص موضوعی ست که در سالهای اخیر از اهداف مهم شرکت ها بشمار می آید. لذا فروش مستقیم آنها در بازارهای مختلف داخلی از با قیمت مناسب و کیفیت عالی اهمیت زیادی خواهد داشت.

صادرات کیوی هایوارد

کیوی هایوارد بهترین نوع آن بوده که در ایران با کشت خوب همراه است. به همین دلیل وقتی صحبت از صادرات کیوی به میان باشد، نوع هایوارد انتخاب شده که استانداردهای لازم را در خود دارد. با توجه به اینکه کیوی درجه یک و باکیفیت از سوی مجموعه های تخصصی و بزرگ راهی بازار می شود، خریداران عمده می توانند آنها را با شرایط ویژه خریداری کنند.

صادرات کیوی سبز و طلایی موضوعی ست که از سوی مجموعه های مختلف مورد توجه بوده و همواره صادر کننده ها تاثیر زیادی را خواهند دید. بخصوص اینکه در چند سال اخیر کیوی ایرانی بهتر و بیشتر مطرح شده است.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید