مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده کیوی زرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی کیوی صادراتی ایرانمشتریان به دنبال چه نوع کیوی هستندفروش انواع کیوی در ایرانفروشنده کیوی زرد
فروشنده کیوی زرد

اگر باغدار یا فروشنده کیوی زرد در ایران هستید توجه داشته باشید که شرکت ما به عنوان مرکز خرید انواع کیوی صادراتی، همکاری خوبی با سردخانه داران و باغداران در سطح استان مازندران و گیلان دارد. حتی این شرکت به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشنده کیوی زرد حجم انبوهی از کیوی خونی و هایوارد را نیز در سطح بازار کشور های مختلف به فروش می رساند که شما نیز می توانید محصولات خود را با همکاری این شرکت به صورت مستقیم صادرات و به فروش برسانید.

همان طور که می دانید کیوی زرد در ایران حجم برداشت کمتری نسبت به سایر گونه ها دارد و این باعث شده میزان تقاضا ازسمت مشتریان افزایش یافته و تاثیر مستقیم به قیمت آن داشته باشد که این موضوع می تواند حاشیه سود شما را در زمینه فروش کیوی زرد به عنوان فروشنده کیوی زرد در سطح باغات یا بعد از بسته بندی بالا ببرد.

فروشنده کیوی زرد

بسته بندی کیوی صادراتی ایران

یکی از عواملی که باعث می شود تا شما بتوانید فروش بالایی را داشته باشید یا بهتر بگوییم برای اینکه بتوانید مشتریان ثابت در بازار ایران و یا در کشورهای خارجی داشته باشید، رعایت بسته بندی کیوی صادراتی ایران است که می تواند موفقیت شما را در زمینه صادرات کیوی دو چندان کند. به همین خاطر خیلی از شرکت ها هستند که در زمینه تجارت کیوی ایران فعالیت دارند ولی شاید به صورت تخصصی نمی توانند استاندارد های لازم برای بازارهای هدف خود را رعایت بکنند و این موضوع باعث می‌شود تا نتوانند مشتریان ثابت خوبی داشته باشند.

با راه اندازی سیستم سورتینگ ماشینی توسط کارگزاران شرکت ویتاراد در شمال ایران، این مجموعه را به یکی از قطب های اصلی بسته بندی

  • کیوی هایوارد
  • کیوی زرد
  • کیوی خونی

تبدیل کرده است که بستر خوبی را در زمینه فروش انواع کیوی برای صادرات مهیا کرده است. حتی در سه سال اخیر اغلب مشتریان خارجی قرارداد مستقیم با این شرکت برای تجارت کیوی می بندند.

مشتریان به دنبال چه نوع کیوی هستند

همانطور که در مقاله های قبلی و در پاراگراف قبل گفتیم در ایران سه گونه کیوی از باغات برداشت می شود که کیوی خونی، کیوی زرد و کیوی هایوارد سبز از مهمترین تولیدات باغداران در ایران به حساب می آید. اما باید در نظر داشت که خریداران خارجی به دنبال خرید چه نوع کیوی از ایران هستند تا بتوان برنامه‌ریزی اساسی در این زمینه اتخاذ کرد.

طبق تحقیقات و بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان آنالیزور گروه ویتاراد دریافتیم که بیشترین میزان درخواست مشتریان خارجی برای خرید کیوی هایوارد سبز است. شاید پایین بودن قیمت این نوع کیوی نسبت به سایر گونه ها اصلی ترین دلیل بالا بودن سفارشات خرید از بازارهای خارجی است، از این رو اگر به مناطق کیوی خیز در ایران سفر کنید متوجه خواهید شد که بیش از ۸۰ درصد باغات در این منطقه از نوع کیوی هایوارد سبز است و تنها ۲۰ درصد باغات مربوط به کیوی زرد و کیوی خونی است اما همواره قیمت فروش کیوی زرد و کیوی خونی نسبت به هایوارد بالا بوده است که دلیل آن را در مقاله های قبلی اشاره کردیم.

در سال قبل یک باغدار به عنوان فروشنده کیوی زرد در استان گیلان خواستار صادرات محصول خود با همکاری گروه ویتاراد داشت که ما توانستیم همراه با کیوی هایوارد این نوع کیوی را نیز در بازار کشورهای اروپایی به فروش برسانیم.

فروشنده کیوی زرد

فروش انواع کیوی در ایران

بعد از این موضوع که اعلام کردیم که در ایران چه نوع کیوی از باغات برداشت می شود، حال می خواهیم در زمینه فروش انواع کیوی و همچنین فروشنده کیوی زرد در ایران صحبت کنیم. باغات کیوی در ایران اغلب در دو استان مازندران و گیلان می باشند که کیفیت کیوی مازندران نسبت به گیلان بهتر بوده است. اما از نظر سایز و اندازه، کیوی گیلان بالاتر است، از این رو مشاوران ما برای مشتریان نسبت به بازار هایی که دارند پیشنهاد کیوی مرغوب این دو استان را می دهند.
مثلاً اگر مشتریان خارجی به دنبال کیوی با قالب درشت هستند ما کیوی های استان گیلان را به آنها پیشنهاد می‌کنیم و اگر به دنبال کیوی با سایز زیر ۱۱۰ گرم باشند اغلب کیوی های برداشت شده از باغات استان مازندران در همین سطح سایز و اندازه می باشد.

فروشنده کیوی زرد

حتی فروشنده کیوی زرد و خونی در این استان سعی دارند که با بسته بندی شکیل و در قالب های مشخص اقدام به فروش محصول خود کنند. کیوی زرد و خونی اغلب در استان گیلان بیشترین برداشت را دارد که از نظر سایز طبق استاندارد بازارهای اروپایی می باشد که هر سال به کشورهایی چون
روسیه
آلمان
بلژیک
اوکراین
سوئد
و برخی از کشورهای اروپای شرقی صادرات می شود.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید