مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان سیب درختی ایران برای هندوستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار هندوستان برای سیب قرمز ایران:میزان برداشت سیب قرمز صادراتی ارومیه:صادرات سیب قرمز بسته بندی کارتنی:
قیمت سیب قرمز

فروشندگان سیب درختی ایران که هر سال برای صادرات سیب قرمز به کشور هندوستان با بیشتر صادرکنندگان همکاری داشتند، امسال نیز همکاری خوبی خواهند داشت.

گروه ویتاراد در ارومیه که بزرگ ترین سردخانه در این منطقه را نیز در اختیار دارد، به عنوان بزرگ ترین فروشنده و صادرکننده سیب قرمز فعالیت گسترده ای دارد.

باغداران زیادی در ایران هستند که همکاری خوبی با این مجموعه دارند و برخی از آنها سیب های درختی زرد و قرمز خود را جهت صادرات، در سردخانه ویتاراد نگهداری می کنند.

فروشندگان سیب درختی

بازار هندوستان برای سیب قرمز ایران:

همانطور که اطلاع دارید، هندوستان بازار بسیار بزرگی برای سیب درختی قرمز ایران دارد و هر سال ارقام مختلف از سیب ایران در بازار این کشور خرید و فروش می شوند که گرید های مختلفی نیز دارند.

مناطقی که هر سال سیب قرمز آنها به هند صادرات می شوند

  • ارومیه
  • اشنویه
  • مراغه
  • میانه
  • سمیرم
  • دماوند
  • پیرانشهر
  • سلماس
  • شیراز
  • مهاباد

هستند که بیشترین تناژ صادراتی مربوط به استان های آذربایجان غربی و شرقی است که حدود ۵۰٪ سیب صادراتی ایران را به این کشور تشکیل می دهد.

فروشندگان سیب درختی قرمز در هر کدام از این مناطق که قصد صادرات سیب خود دارند، می توانند همکاری مشارکتی خوبی با تیم صادراتی این مجموعه داشته باشند.

فروشندگان سیب درختی

میزان برداشت سیب قرمز صادراتی ارومیه:

ارومیه که مرکز استان آذربایجان غربی است، قطب اصلی تولید و تعیین قیمت بازار سیب در ایران است که بالغ بر ۲۰٪ سیب درختی قرمز در این منطقه برداشت می شود.

اگر سفری به ارومیه کرده باشید، متوجه خواهید شد که تمامی نواحی آن پر از باغات سیب درختی است که کیفیت سیب ها در هر کدام از این نواحی با هم دیگر تفاوت دارد.

فروشندگان سیب درختی قرمز و زرد ارومیه اغلب، محصولات خود را طبق استاندارد ها و خواسته خریداران خود بسته بندی می کنند که اغلب بصورت کارتنی یا سبد پلاستیکی انجام می شود.

توجه داشته باشید که بهترین نواحی برداشت سیب قرمز و زرد در ارومیه، مناطق مرزی و کوهپایه ای هستند که مشتریان محترم می توانند در این زمینه همکاری خوبی داشته باشند.

فروشندگان سیب درختی

 

صادرات سیب قرمز بسته بندی کارتنی:

برای صادرات سیب درختی قرمز بهتر است که از بسته بندی کارتنی استفاده شود. چرا که برای تعهد صادرات سیب درختی که در مقابل، امکان واردات موز وجود دارد، می بایست گواهی صادر شده در گمرک خروجی، درجه یک باشد. برای گواهی کیفیت درجه یک امکان واردات موز وجود دارد که صرفا برای بسته بندی کارتنی این گواهینامه صادر می شود.

بازرگانی ویتاراد با در اختیار داشتن سورتینگ و بسته بندی مکانیزه، مرغوب ترین سیب های درختی را با کارتن های دو ردیفه ده کیلویی و چهار ردیفه تلسکوپی اقدام به فروش و صادرات می نماید.

سایر فروشندگان سیب درختی هم باید توجه داشته باشند که برای صادرات سیب ایران لازم است که همه موارد مذکور را رعایت کنند که در صورت لزوم می توانند مشاوره های صادراتی را از همکاران و کارشناسان ما دریافت کنند.

فروشندگان سیب درختی

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید