مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده سیب درختی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شهر های مهم تولید سیب درختیصادرات سیب قرمز و طلایی
فروش عمده سیب

فروش عمده سیب درختی در ایران در دو زمان انجام می گیرد، یکی در زمان قبل از برداشت که خیرداران در روی درخت اقدام به خرید می کنند و زمان دیگر بعز از برداشت است که در هر دو حالت را در این مقاله توضیح خواهیم داد.

همانطور که مطلع هستید بهترین نوع سیب درختی ایران از شهریور ماه شروع به برداشت می شود که عمده تولید آنها از نوع سیب زرد و قرمز است. خیلی از کسانی که در زمینه خرید و فروش و یا صادرات سیب درختی در ایران فعالیت دارند، تناژ انبوه از این سیب ها را یک ماه قبل از برداشت اقدام به خریداری می کنند.

در این حالت کسانی که پیش خرید کرده اند، خود اقدام به برداشت و بسته بندی سیب ها می کنند که در این حالت برای خریداران قیمت خرید سیب درختی، قبل از برداشت مناسب تر می افتد.

اما یک حالتی هم است که باغداران محصولات خود را در زمان برداشت، می چینند و در سردخانه ها برای ماه های آینده نگهداری می کنند، کسانی که در زمینه صادرات این میوه فعالیت می کنند، در همان زمان نیز اقدام به خرید عمده ارقام مختلف از سیب های ایران می کنند.

فروش عمده سیب

شهر های مهم تولید سیب درختی

استان های زیادی در ایران وجود دارند که ارقام مختلف از سیب های درختی از باغات آن برداشت می شوند. توجه داشته باشید که هر کدام از این استان ها، نواحی خوب و بد دارند. منظور این است که کیفیت سیب های آنها یکسان نیست و ممکن است نواحی مختلف آنها دارای سیب های با کیفیت باشد که برای کشور های دور که مسافت زیادی با ایران دارند، مناسب باشد و نواحی هم هست که برای کشور های همجوار ارسال می شود که طبیعتا ماندگاری پایین تری در سردخانه ها دارند.

فروش عمده سیب درختی در هر کدام از این استان ها هر سال انجام می شود که اسامی آنها عبارتند از:

  • استان آذربایجان غربی
  • آذربایجان شرقی
  • تهران
  • اصفهان
  • فارس
  • خراسان

ما با بررسی هایی که انجام داده ایم به خوبی می دانیم که در این استان ها، کدام نواحی دارای سیب های خوش رنگ، با کیفیت می باشند که شما مشتریان محترم بتوانید نسبت به بازار خود، اقدام به خرید عمده سیب درختی از این مجموعه داشته باشید.

فروش عمده سیب

فروش عمده سیب

صادرات سیب قرمز و طلایی

یکی از عمده فروش شرکت بازرگانی ویتاراد در ایران از نوع سیب درختی طلایی و قرمز است که به بیش از ۲۰ کشور جهان صادرات داشته است.

طبق پاراگراف بالا، ما مناطق عمده تولید انواع سیب در ایران را اشاره کردیم و اعلام کردیم که کیفیت سیب ها در هر کدام از این استان ها متفاوت است.

ما طبق سفارش هایی که از بازار های خارجی داریم، بهترین و با کیفیت ترین نوع از سیب درختی طلایی و قرمز را با بسته بندی هایی به سفارش خریداران انجام داده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.

فروش عمده سیب درختی در این سال ها رشد بسیار خوبی داشته است و کارشناسان ما در امود فروش و بازرگانی، توانسته اند محصولات خود را به بازار های مختلف خارجی معرفی کنند.

این بازار ها از قاره های مختلف اروپایی، آسیایی و آفریقایی هستند که خوشبختانه هر سال کشور های زیادی از این قاره ها با ما ارتباط می گیرند تا بتوانند محصولات مختلف کشاورزی ایران خصوصا سیب درختی را خریداری کنند.

فروش عمده سیب

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید