مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده فلفل دلمه صادراتی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع فلفل دلمه رنگی برای صادراتکشور خریدار فلفل دلمه رنگی گلخانه ایفروش فلفل دلمه سبز با بسته بندی
فروش فلفل دلمه

فروش عمده فلفل دلمه صادراتی ایران با بسته بندی کارتن پلاست که در سال جاری افزایش بالایی داشته است، سبب شده تا کشاورزان ما حجم گلخانه های خود را بیشتر کنند.

فروش فلفل دلمه

فلفل دلمه گلخانه ای اغلب در چهار فصل سال در گلخانه ها موجود است، فقط ممکن است در برخی از ماه های سال، میزان برداشت آن کمتر باشد که اغلب در آن موقع هم بازار سیر نزولی دارد.

این محصول که از شاخه صیفی جات در برخی از مناطق کشور رشد یافته است، حال با توجه به کمبود آب و رشد صادرات محصولات گلخانه ای، اغلب کارشناسان جهاد کشاورزی در استان ها، کشاورزان را برای راه اندازی کشت های گلخانه ای ترغیب می کنند که به مراتب در سال های آینده می توانیم شاهد رشد تولید و همچنین صادرات باشیم.

فروش فلفل دلمه

انواع فلفل دلمه رنگی برای صادرات

محصولات مختلف کشاورزی در ایران وجود دارند که به صورت گلخانه ای کشت می شوند و فلفل دلمه ای هم یکی از این محصولات هست که در مناطقی همچون

  • اصفهان
  • کرمان
  • بندرعباس
  • آذربایجان شرقی
  • فارس
  • یزد

در چهار رنگ قرمز، زرد، نارنجی و سبز برداشت می شوند.

اما برای فروش فلفل دلمه رنگی، رنگ سبز لحاظ نمی شود چرا که مشتریان در بازار های خارجی، فلفل سبز را جداگانه خریداری و سفارش می دهند.

به همین منظور فلفل دلمه سبز برای صادرات بسته بندی جداگانه دارد که اغلب هم در منطقه یزد کشت می شود.

فروش فلفل دلمه

کشور خریدار فلفل دلمه رنگی گلخانه ای

شاید حجم تولید فلفل دلمه ای گلخانه ای در ایران آن چنان زیاد نباشد که بتوانیم به جز کشور های همسایه، به بازار های دیگر صادرات داشته باشیم، اما می توان این برنامه ریزی را داشت که هر سال بازار جدید برای این محصول داشته باشیم.

مثلا اگر امسال می بینیم که قیمت فلفل دلمه ای به خاطر فروش بی رویه افت قیمت داشته است، می توان در این حالت یک بازار جدیدی داشته باشیم که با قیمت بالاتری به فروش برسانیم.

مثلا اگر بازار صادراتی ما روسیه است، در سال گذشته دیدیم که اغلب صادرکنندگان ما بدون هیچ شناختی از بازار، اقدام به ارسال بار به بازار این کشور می کردند که در نتیجه آن باعث افت قیمت در روسیه و اشباع بازار می شد. حال در این زمان بهترین موقع می تواند باشد که صادرات به روسیه قطع و بازار دیگری را برای صادرات این محصول یا هر محصولی دیگر انتخاب کنیم.

فروش فلفل دلمه

فروش فلفل دلمه سبز با بسته بندی

ما در این مطلب از بازار فلفل دلمه رنگی در صادرات و بازار های خارجی اشاره ای کردیم و همچنین گفتیم که فلفل دلمه سبز به صورت مجزا صادرات می شود.

اما آیا حجم فروش فلفل سبز با میزان فلفل رنگی برابری دارد؟ متاسفانه فلفل دلمه سبز با اینکه خاصیت فراوانی دارد، اما اغلب شهروندان خارجی این محصول را کمتر در برنامه غذایی خود قرار می دهند. از این رو حجم سفارش برای این نوع فلفل دلمه ای کمتر است.

ما در این دو سال اخیر با تغییر بسته بندی، توانسته ایم حجم بالایی از این فلفل را برای کشور های عربی حاشیه خلیج فارس به فروش برسانیم.

فروش فلفل دلمه سبز در بازار کشور های عربی آنقدر افزایش یافته است که در سال گذشته تمامی محصولات کشت شده در گلخانه های استان یزد را فقط به این بازار ها صادرات کردیم.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید