مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فلفل دلمه ای قرمز | قیمت فلفل دلمه رنگی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

شاخص رشد بازار فلفل دلمه ای ایرانمناطق تولید کننده فلفل دلمه ای کجا هستند؟صادرات عمده فلفل دلمه ای به کشور روسیه
فلفل دلمه ای قرمز

قیمت فلفل دلمه ای قرمز رنگی ایران در اغلب بازار های هدف، بسیار بالاتر بوده، بطوریکه الان در فروشگاه های روسیه بیش از ۱۳۰ روبل فروخته می شود.

فلفل قرمز که درخواست و خواهان زیادی به نسبت سایر رنگ ها همچون زرد و نارنجی دارد، همیشه قیمت فروش آن بالاتر بوده است.

حتی در ایران و در سطح گلخانه ها نیز، قیمت فلفل دلمه قرمز گران تر است و هم اینکه میزان تولید و برداشت نیز نسبت به سایر گونه ها، در این سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است.

ایران به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکننده های اصلی فلفل دلمه ای در آسیا، رشد بالایی در زمینه فروش و صادرات این محصول داشته است که بیش از ۱۰ کشور، از مشتریان و وارد کنندگان عمده ما به حساب می آیند.

فلفل دلمه ای قرمز

شاخص رشد بازار فلفل دلمه ای ایران

یکی از مهم ترین موضوعات در بازار فلفل دلمه بررسی شاخص رشد آن بوده که عرضه کننده ها بر اساس آن برنامه ریزی کرده و به تقاضای بازار جواب می دهند.

مشاهدات نشان می دهد، میزان تولید و فروش فلفل دلمه ای قرمز و سایر رنگ ها در سطح کشور از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ از ۷۰٪ به شاخص صادرات ۸۸٪ افزایش داشته است.

مهم ترین تاثیر این موضوع در بخش صادرات فلفل دلمه ای ایران بوده است که خوشبختانه صادر کننده ها توانسته اند به کشور های بیشتری این محصول را صادرات کنند.

برخی از این کشور ها عبارتند از:

  • روسیه
  • اوکراین
  • قزاقستان
  • بلاروس
  • امارات
  • عراق
  • قطر

امید است با توجه به این شاخص رشد تولید و فروش فلفل دلمه ای در ایران بتوانیم بازار های بیشتری را تحت پوشش صادرات قرار دهیم.

فلفل دلمه ای قرمز

مناطق تولید کننده فلفل دلمه ای کجا هستند؟

آیا از بازار فلفل دلمه ای در بازار های صادراتی آگاهی دارید؟ آیا می دانید فلفل دلمه ای کدام مناطق در ایران از نظر کیفیت در سطح بالایی هستند؟

مسلما فلفل دلمه ای قرمز، زرد و نارنجی که بخش اصلی فروش گلخانه داران برای صادرات می باشد، سبب شده تا هر سال بر میزان سطح زیر کشت این محصول در مناطق مختلف کشور افزوده شود.

یکی از بهترین مناطق برای راه اندازی گلخانه برای کشت فلفل دلمه ای، استان اصفهان و استان های همجوار است که به دلیل داشتن خاک و آب و هوای مساعد برای این زمینه، همواره دارای بهترین و مرغوب ترین نوع محصولات گلخانه ای می باشند.

فلفل دلمه ای قرمز

صادرات عمده فلفل دلمه ای به کشور روسیه

اگر آمار بار های خروجی و صادراتی از گمرکات کشور را به صورت سالیانه بررسی کنید، می بینید که بالاترین و بیشترین حجم صادرات فلفل، از نوع فلفل دلمه ای قرمز، زرد و نارنجی بوده است که عمده فروش آن برای کشور های اروپای شرقی خصوصا روسیه بوده است.

این کشور یکی از بزرگ ترین بازار های اروپا را به خود دارد که روزانه بیش از چند هزار تن از محصولات مختلف کشاورزی که از کل کشور های جهان وارد می شود، خرید و فروش می شود.

ایران هم یکی از عمده صادر کنندگان انواع مختلف از میوه جات و صیفی جات خصوصا فلفل دلمه ای رنگی است که سعی بر این داریم که با افزایش میزان تولید انواع مختلف از این محصولات، حجم فروش خود را برای صادرات نیز ارتقا بخشیم.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید