مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فلفل دلمه رنگی اصفهان برای فروش

آنچه در این مقاله می خوانید...

مناطق مختلف کشت گلخانه ای فلفل دلمه رنگیآفت موجود در روی فلفل دلمه رنگی چیست؟شروع صادرات فلفل دلمه رنگی به کشور روسیه
صادرات فلفل دلمه

فلفل دلمه رنگی اصفهان برای فروش به بازارهای صادراتی و با بسته بندی جدید هر سال در اغلب سورتینگ های این منطقه انجام می شود.

فلفل دلمه رنگی

این محصول که در هر چهار فصل صادرات می شود، یکی از محصولاتی می باشد که خواهان بالایی خصوصا در بازار روسیه دارد.

فلفل علاوه بر اصفهان، در گلخانه های مناطق مختلف از کشور تولید می شود اما بالاترین حجم آن در این منطقه بوده است.

مشکلی در این محصول و کشت آن به وجود آمده است این است که متاسفانه کشاورزان و گلخانه داران ما اطلاع از نوع بذر کشت شده ندارند و هر کی هر بذری کشت کرد، کرد.

در واقع مطالعه بازار از بذر ندارند که آیا این بذری که کاشته میشه و زحماتی که روی آن کشیده می شود، آیا بازخورد خوبی در بازار دارد یا نه؟ آیا ماندگاری در زمان صادرات داشته است. همین موضوعات سبب شده تا سورتینگ دار در زمان بسته بندی ممکن است چند نوع بذر از گلخانه های مختلف را برای صادرات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

فلفل دلمه رنگی

مناطق مختلف کشت گلخانه ای فلفل دلمه رنگی

همانطور که در خبرهای قبلی اشاره شد، در ایران مناطق مختلفی هستند که گلخانه هایی با مساحت کوچک و بزرگ دارند که در زمینه تولید فلفل دلمه رنگی فعالیت دارند. از جمله این منطقه می توان به

  • اصفهان
  • یزد
  • جیرفت
  • رودان
  • بندرعباس
  • شهرکرد
  • همدان
  • جلفا

اشاره کرد که متاسفانه بذر زیر کشت شده در هر کدام از این منطقه با هم تفاوت دارد.

فلفل دلمه رنگی

آفت موجود در روی فلفل دلمه رنگی چیست؟

موقعی که فلفل دلمه رنگی در گلخانه ها نزدیک برداشت می شوند، روی آن آفتی بنام تریپس به وجود آید که بالا بودن حجم آن روی هر کدام از این محصول، سبب می شود تا از استانداردهای صادراتی خارج شود و سورتینگ دار نباید این محصول را در بسته بندی های خود قرار دهد.

البته این موضوع صرفا برای فلفل های ایران است و ما نسبت به تجاربی که از محصولات سایر کشور ها داشتیم، به هیچ عنوان آفتی بر روی محصولات آنها ندیدیم.

بهترین راه مقابله با این آفت این است که هر کدام از گلخانه دارها به نسبت مساحت گلخانه خود باید کندو زنبور عسل به عنوان آفت زدایی در داخل محیط گلخانه قرار دهند که اگر به گلخانه های ایران سر بزنید، متوجه خواهید شد که کمتر گلخانه داری این فرایند را رعایت کرده است.

بنابراین توصیه ما به شما خریداران و صادرکنندگان محترم این است که در موقع سورت و بسته بندی توجهتان به این موضوع بیشتر باشد.

ما در این سال های اخیر خوشبختانه توانسته ایم فروش و صادرات قابل توجهی را به دور از هر گونه مواضع که باعث شود، محصولات مور رضایت مشتریان ما نباشد داشته باشیم.

فلفل دلمه رنگی

شروع صادرات فلفل دلمه رنگی به کشور روسیه

با توجه به اینکه کشور روسیه ظرفیت بسیار بالایی جهت پذیرش صادرات ارقام مختلف محصولات کشاورزی مرغوب از ایران را دارد، هر سال حجم زیادی از محصولات با کیفیت و استاندارد همچون فلفل دلمه رنگی از اقصی نقاط ایران به این کشور صادرات می شود.

به دلیل توسعه گلخانه های بزرگ و استاندارد در ایران شاهد برداشت این محصول در سه رنگ قرمز، زرد و نارنجی و همینطور رنگ سبز در هر چهار فصل در سطح کشور هستیم.

یکی از قطب های مشهور و شناخته شده در ایران که سالیان زیادی فلفل دلمه رنگی مرغوب از آن برداشت و به کشورهای مختلفی چون روسیه صادرات شده است، استان اصفهان است.

همانطور که ذکر شد، استان اصفهان قابلیت و ظرفیت فوق العاده جهت تولید فلفل دلمه ای دارد. همچنین متخصصان زیادی در حیطه بسته بندی و سورت این محصول با آخرین متد های رایج در جهان در این منطقه فعالیت دارند.

بازرگانی ویتاراد به طور تخصصی در حیطه عرضه و صادرات این محصول به کشورهای خارجی فعالیت دارد. در این راستا با ارتباطات گسترده و شبکه ای این مجموعه با گلخانه های معتبر این محصول و ارائه قیمت های رقابتی، همچنین بالا بردن جلب اعتماد مشتریان داخلی و خارجی، عرصه را بر رقبای خود تنگ کرده است.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید