مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فلفل دلمه قرمز صادراتی | فروش فلفل دلمه گلخانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان تولید فلفل دلمه در ایرانقیمت فلفل دلمه قرمز صادراتیفروش فلفل دلمه گلخانه ای
فلفل دلمه ای قرمز

فلفل دلمه قرمز صادراتی به منظور فروش در دیگر کشورها، از نوع گلخانه ای انتخاب می شود. این محصولات از کیفیت مطلوب برخوردار بوده و خریداران مختلف سفارشات خود را به شرکتهای صادر کننده اطلاع می دهند.

سرمایه گذاری بر روی تولید محصولات پرتقاضا در داخل و خارج از کشور، موضوعی ست که به شرکت ها اجازه فروش هر چه بیشتر محصولاتشان را می دهد. چرا که این تولیدات می توانند برای خریداران جالب توجه بوده و نیاز خود را بهتر برطرف خواهند کرد. فلفل دلمه یکی از تولیداتی ست که در کشور با تولید بالا همراه بوده و در شهرهای مختلف ایران به آن توجه ویژه شده است.

فلفل دلمه قرمز صادراتی

میزان تولید فلفل دلمه در ایران

فلفل دلمه از سبزیجاتی است، که به دلیل طعم خوش مزه ای که دارد، طرفداران زیادی دارد. فلفل دلمه ها از لحاظ رنگ به چهار نوع: قرمز، سبز، زرد و نارنجی تقسیم

می شوند. فلفل دلمه هم به عنوان چاشنی و هم به عنوان سبزی در کنار غذا استفاده می شود.

آب و هوایی که مناسب کشت و تولید فلفل دلمه می باشد، آب و هوای گرم و مرطوب است. بنابراین استان هایی مانند: بوشهر، هرمزگان، خوزستان و جنوب سیستان و بلوچستان و اصفهان شرایط مناسب کشت این محصول را دارند. اما بهترین نوع فلفل دلمه با کیفیت در گلخانه تولید می شود. زیرا تمام استانداردهای تولید فلفل دلمه از جمله: دما، نور،  رطوبت در گلخانه رعایت می شود.

فلفل دلمه قرمز صادراتی

قیمت فلفل دلمه قرمز صادراتی

یکی از صیفی جات محبوب که در بازارهای خارجی از جمله کشور روسیه جلب مشتری می کند، فلفل دلمه های رنگی از جمله، فلفل دلمه قرمز می باشد. عوامل تاثیر گذار بر قیمت فلفل دلمه عبارتند از:

  1. کیفیت فلفل دلمه
  2. رنگ دلمه
  3. نحوه کشت( بوته ای یا گلخانه ای)
  4. فصل برداشت

شرکت ویتاراد از جمله بازگانی هایی است که به این موضوع توجه داشته و انواع فلفل دلمه های رنگی با کیفیت را به کشور های دیگر صادر میکند. بنابراین برای اطلاع از قیمت فلفل دلمه قرمز به سایت این شرکت مراجعه و ثبت درخواست نمایید.

فلفل دلمه قرمز صادراتی

فروش فلفل دلمه گلخانه ای

شرکت ویتاراد،  این امکان را دارد که انواع فلفل دلمه ها را تهیه و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.  شرکت ویتاراد،  برندی است که در حوزه صادرات میوه و صیفی جات فعالیت داردو هرساله در زمان برداشت این محصول اقدامات لازم را در زمینه خرید و صادرات اتخاذمی کند.

فلفل دلمه های گلخانه ای را در زمانبرداشت محصول خریداری و در بسته بندیهای مناسب تهیه و به صورت کانتینری به کشورهایی که تقاضایخرید داده اند ارسال می کند. با مراجعه به سایت شرکت ویتاراد در هر زمان می توانید ثبت درخواست نمایید،  ومحصول خود را در زمان معین دریافت نمایید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید