مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انار صادراتی امروز نی ریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع انار صادراتی ایران برای صادرات:اروپا بهترین بازار انار ایران:قیمت انار صادراتی ایران در انگلیس:
قیمت انار صادراتی

قیمت انار صادراتی امروز نی ریز در سطح باغات حدود ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان معامله می شود که اگر بخواهیم هزینه سورت و بسته بندی را نیز به آن اضافه کنیم، ممکن است قیمت تمام شده بالاتر از ۱۲۰۰۰ تومان باشد.

البته چون فعلا تقاضا از بازار های خارجی مشخص نیست، بنابراین این قیمت هم ممکن است تناسبی بالا یا پایین شود که از آبان ماه قیمت ها معین خواهد شد.

انار رباب نی ریز از واریته های خاص برای صادرات بوده است که پوست ضخیمی دارد که باعث می شود تا ماندگاری این محصول برای صادرات و نگهداری در سردخانه ها افزایش یابد.

همچنین انار صادراتی رباب با داشتن دانه های قرمز مایل به سیاه و طعم بسیار شیرین، اغلب بازار های اروپایی خواهان آن هستند که با بسته بندی سبدی و کارتنی طبق اوزان مختلف به فروش می رسد.

قیمت انار صادراتی

انواع انار صادراتی ایران برای صادرات:

ایران به عنوان بزرگ ترین مرکز برداشت و صادرات انار، سالانه بهترین نوع از این میوه را به کشور های هدف خود معرفی می کند که مهم ترین گونه این میوه، می توان به

  • انار نی ریز
  • انار ساوه
  • انار کاشمر
  • انار شهرضا
  • انار یزد

اشاره کرد. هر کدام از انار های تولید و برداشت شده در این مناطق، دارای خصوصیاتی هستند که برای صادرات نقش موثری دارند.

بعضی از این واریته ها ماندگاری بالایی دارند، و بعضی نیز ممکن است دانه های قرمز تری برای صادرات داشته باشند که قیمت فروش انار هر کدام از این مناطق نیز نسبت به همین موارد ذکر شده تفاوت دارند.

قیمت انار صادراتی

اروپا بهترین بازار انار ایران:

اگر نگاهی به آمار گمرات بین المللی داشته باشید، نسبت به کد گمرکی انار متوجه خواهید شد که بزرگ ترین وارد کننده های میوه انار در جهان کدام کشور ها هستند. و آیا ایران توانسته است این میوه را که قطب تولید را نیز در اختیار دارد، به این بازار ها معرفی کند یا خیر.

اروپا که بزرگ ترین بازار را در عرصه میوه و تره بار دارد، می تواند گزینه خوبی برای صادرات انار ایران باشد. قیمت انار صادراتی ایران برای صادرات به اروپا بسیار رقابتی و پایین تر از کشور های رقیب خواهد بود و این می تواند عاملی برای قروق بازار های اروپایی در فروش انار ایرانی باشد.

کشور هایی همچون آلمان، روسیه، لهستان، فرانسه، انگلیس از مشتریان خوب انار ایران می توانند باشند که در سال ۲۰۲۰، گروه ویتاراد توانست بهترین نوع از انار ایران را به بازار این کشور ها معرفی نماید.

قیمت انار صادراتی

قیمت انار صادراتی ایران در انگلیس:

انگلیس به عنوان اصلی ترین مهره در عضو کشور های اتحادیه اروپا، مصرف بالایی برای انواع محصولات کشاورزی دارد. میوه انار هم از جمله این محصول به شمار می رود که شهروندان این کشور خواهان قابل توجهی از انار را دارا هستند.

انار شیرین ایران هم با توجه به اینکه جدیدا وارد بازار انگلیس شده است، شاید بیشتر مردم انگلیس با طعم و مزه میوه های ایرانی خصوصا انار آشنا نشده اند.

اما با اینکه فعل حجم بالایی از انار ایرانی در انگلیس وارد نشده است، اما همواره قیمت فروش انار در این کشور بسیار بالا بوده و نسبت به نرخ ریال، بالاتر از ۳۰۰۰۰۰ تومن خرید و فروش می شود.

قیمت انار صادراتی ایران همینطور در سایر کشور های این قاره سبز نیز نرخ بالایی دارد و اگر بتوانیم رفته رفته محصولات کشاورزی خود را معرف شهروندان این کشور ها بکنیم، می توانیم حجم بسیار بالا و قابل توجه را در بازار خرده فروشی و عمده فروشی هر کدام از کشور های مذکور به فروش برسانیم.
قیمت انار صادراتی با توجه به شرایط بسته بندی و فرایند سورت کردن آن قیمت متفاوتی نسبت به قیمت انار در بازار داخل دارد.

قیمت انار صادراتی

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید