مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انار صادراتی ایران در روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

نوع انار صادراتی ایران در بازار روسیه:اروپا بازار بزرگی برای انار ایران:بسته بندی انار ایران برای اروپا:قیمت انار صادراتی ساوه در آلمان:
بهترین انار ساوه

انار صادراتی ایران در بازار روسیه کشش بالایی دارد بطوریکه خیلی از شهروندان این کشور از طعم محصولات کشاورزی کشورمان مطلع هستند و همین باعث شده است تا قیمت آن هم تراز با محصولات کشور های رقیب باشد.

مشتریان در روسیه نوع انار که می پسندند اغلب سایز درشت، رنگ پوست صاف و دانه های قرمز تیره و شیرین هستند.

هر چقدر کیفیت انار بالا باشد، زمان فروش آن در بازار های خارجی کمتر می شود. مثلا اگر استاندارد هایی که برای صادرات لازم است را درست رعایت کنید، به جای اینکه مشتری شما در فروش آن چند روز زمان بگذارد، ممکن است در عرض یک روز کل بار شما را به فروش برساند.

قیمت انار صادراتی

نوع انار صادراتی ایران در بازار روسیه:

همانطور که اطلاع دارید، مناطق انار خیز در سطح کشور زیاد هست و واریته هر کدام نیز طبق بازار های صارداتی بسته بندی می شوند. اگر بخواهیم انار دو منطقه را بررسی کنیم، می توانیم انار نی ریز استان فارس را با انار ساوه بازگو کنیم.

انار نی ریز در مقایسه با انار ساوه دارای پوست ضخیم تری است و این باعث افزایش ماندگاری این محصول در سردخانه و در بازار های صادراتی می شود.

رنگ دانه های انار نی ریز قرمز تیره است اما انار ساوه قرمز است که در کل هر دو بازار بسیار خوب و بزرگی برای صادرات دارند.

در کل انار هایی که هر سال به بازار کشور های خارجی خصوصا روسیه صادرات می شوند عبارتند از

  • انار نی ریز
  • انار ساوه
  • انار شهرضا
  • انار کاشمر
  • انار یزد
  • انار قم
  • انار شیراز

که هر کدام از انار های برداشت شده از مناطق مذکور طبق گزارشاتی که در مقاله های قبلی به آنها اشاره کردیم، دارای سایز به خصوصی هستند.

قیمت انار صادراتی

اروپا بازار بزرگی برای انار ایران:

کشاورزان ما باید توجه داشته باشند که اگر بتوانند محصولات با کیفیت از لحاظ استاندارد های صادراتی تولید کنند، قیمت انار صادراتی ما در بازار های خارجی می تواند به بالاترین نرخ خود برسد.

در حال حاضر ما تنها به چند کشور همجوار داریم صادرات این میوه را انجام می دهیم، ولی اگر مواردی که بیان شد رعایت شود به یقین خواهیم توانست محصولات خود را به بازار هایی چون اتحادیه اروپا معرفی کرده و با بالاترین نرخ به فروش برسانیم.

طبیعتا با بالا رفتن قیمت انار صادراتی ایران در این کشور ها، بر روی نرخ آن در باغات نیز بی تاثیر نخواهد بود و این سود می تواند دو طرفه باشد.

کشور هایی چون آلمان، لهستان، فرانسه، اوکراین، ایتالیا از بزرگ ترین بازار های انار در جهان به شمار می روند که در این سال های اخیر، تنها به چند کشور آن هم در حجم بسیار پایین صادرات شده است.

این مجموعه با در اختیار داشتن علم نوین بسته بندی در رعایت موارد مذکور، توانسته است مشتریان خوب و بالقوه ای را در اغلب بازار های اروپایی پیدا کند که امید است در سال جاری بتوانیم حجم تجارت خود را با وارد کنندگان در این کشور ها افزایش دهیم.

قیمت انار صادراتی

بسته بندی انار ایران برای اروپا:

انار ایران برای کشور های مختلفی چون اروپا صادرات می شود. کیفیت و نوع بسته بندی انار در میزان صادرات و پایدار بودن آن بسیار اهمیت دارد.

یکی از فاکتور های مهم نوع بسته بندی است. بسته بندی ها در جعبه های کارتنی با کیفیت بطوریکه نوع ورق آن ضد رطوبت باشد، نوع انار بایستی کالیبر بندی شده باشد و هر فاکتوری که قرار است مشتری ها سفارش داشته باشند، در آنها رعایت شده باشد.

توجه داشته باشید که نوع بسته بندی و تمامی استاندارد هایی که در آن رعایت می شود، از کشور با کشور دیگر کاملا متفاوت است. به عنوان مثال، مواردی که برای صادرات به کشور های اروپایی رعایت می شود، با کشور های همجوار و همسایه تفاوت زیادی دارد.

شرکت ویتاراد با توجه به سوابق کاری و موفقیت هایی که تا کنون کسب کرده است، توانسته است بهترین نوع انار ایران با بهترین بسته بندی و استاندارد ها به کشور های اروپایی و همچنین کشور های همجوار صادرات کند.

این شرکت قیمت انار صادراتی را با صورت روزانه و رقابتی عرضه می کند.

قیمت انار صادراتی

قیمت انار صادراتی ساوه در آلمان:

کشور آلمان یکی از بازار های مهم صادراتی انار ایران در این چند سال اخیر بوده است که سالیانه بیش از ۱۰۰۰ تن انار با کیفیت به این کشور صادر می شود.

یکی از گونه های مرغوب انار در ایران، انار ساوه است که با رعایت تمام پروتکل های صادراتی به کشور آلمان عرضه می شود.

همانطور که در مقاله های قبلی هم اشاره شد، ماندگاری این انار بسیار بالا می باشد که این شرکت در سردخانه خود حجم بالایی را در عرض سه ماه نگهداری کرده و طی ماه های آینده اقدام به فروش و صادرات می کند.

کشور آلمان و روسیه که بالاترین میزان درخواست را از این مجموعه دارند، می تواند بازار بسیار بزرگی نیز برای انار ساوه و همانطور واریته های دیگر این میوه در ایران باشد.

اگر قصد دارید به این کشور صادرات داشته باشید، بهتر است بدانید که قیمت فروش محصولات کشاورزی خصوصا انار، با قیمت یورویی خرید و فروش می شود که طبعا حاشیه سود بسیار بالایی در این کشور می تواند داشته باشد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید