مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی بسته بندی صادراتی در بازار ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

برداشت فلفل دلمه ای رنگیصادرات فلفل دلمه ای گلخانه ای به روسیهبسته بندی صادراتی فلفل دلمهقیمت روز فلفل دلمه ای رنگیصادرات فلفل دلمه ای رنگیمرکز توزیع و پخش فلفل دلمه ای به بازار
فلفل دلمه رنگی

قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی در بازار ایران به صورت مشخص از طریق مراکز تخصصی اعلام می شود. در این میان نوع بسته بندی شده صادراتی از تقاضای بیشتری برخوردار بوده و می توان شاهد استقبال بیشتر از سوی دیگر کشورها برای خرید آنها بود.

قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی

فلفل دلمه ای از جمله محصولات صادراتی ایران به حساب می آید. بسته بندی و سورت صحیح این محصول، تاثیری مستقیم بر جلب توجه مشتریان دارند. دسترسی به قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی از طریق سایت فراهم است. خرید فلفل دلمه صادراتی از یاران برای بسیاری از کشورهای همسایه بسییار مقرون به صرفه است.
فلفل دلمه ای رنگی، یکی از محصولات محبوب صیفی جات ایرانی است که تولید انبوه در کشورمان دارد.
این محصول در لیست پرفروش ترین های بازار صادرات کشورمان به سایر کشورها از جمله روسیه قرار دارد.
مشتریان خارجی لازم دارند که قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی را به صورت تازه و آپدیت شده دریافت کنند.

برداشت فلفل دلمه ای رنگی

فلفل دلمه ای رنگی، قبل از رسیدن به مرحله پختگی کامل، به رنگ سبز دیده می شوند.
این قاعده برای تمام رنگ های فلفل دلمه ای قرمز، نارنجی، زرد، بنفش، فسفری و… صادق است.
توجه به زمان برداشت فلفل ها دلمه رنگی، یکی از مهمترین اصولی ست که کشاورزان باید به آن توجه کنند.
فلفل های دلمه ای تا محدوده زمانی مشخصی بعد از چیدن و در شرایط خاص، شرایط رنگ پذیری دارند.
یعنی اگر برداشت فلفل ها خیلی زودتر از موعد انجام گیرد، دیگر شرایط کافی را برای تغییر رنگ نخواهد داشت.
دیر چیدن فلفل ها نیز می تواند منجر به خراب شدن، پوسیدن یا له شدن فلفل ها تا قبل از رسیدن به مشتری شوند.
از همین رو لازم است که عرضه کنندگان فلفل دلمه ای رنگی، دقت کافی را به هنگام چیدن داشته باشند.

فلفل دلمه ای های رنگی، قبل از رسیدن به مرحله پختگی کامل، به رنگ سبز دیده می شوند.
فلفل دلمه ای بوته ای صادراتی :

در عرف بازار فروش محصولات صیفی، به فلفل دلمه ای هایی که در زمین کشت می شوند، فلفل دلمه ای های بوته ای و زمینی گفته می شود.
کشاورزانی که از بذر مناسب استفاده نموده و بر شرایط رشد گیاه توجه دارند، محصولاتی قابل رقابت تولید می کنند.
صادرات فلفل دلمه ای بوته ای رنگی در فصل های گرم تر از شهرهایی که تولید خوبی دارند، انجام می شود.
این فلفل ها اغلب از سوی کشورهای عراق، ارمنستان و گرجستان، خریدار دارند و در صورت داشتن کیفیت خوب، می توانند به سایر کشورهای نیز صادرات داشته باشند.

صادرات فلفل دلمه ای گلخانه ای به روسیه

بزرگترین خریداران فلفل دلمه ای گلخانه ای ایران، مشتریان روسی هستند که خرید مداوم دارند.
روسیه به عنوان مقصد مناسب برای فروش فلفل دلمه ای رنگی به حساب می آید. روس ها اغلب به دنبال قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی ایران هستند و حجم بالایی از بازار مصرفشان را از تولیدات ایرانی تامین می کنند.
با توجه مصرف بالای فلفل دلمه  و همچنین شرایط جوی این کشور قیمت فلفل دلمه در روسیه به مراتب بالاتر از ایران است و همچنین این کشوربه دلیل داشتن آب و هوای سرد و دشواری شرایط کشت محصول، از مشتریان پرو پا قرص محصولات ایرانی است.
صادرات فلفل دلمه ای گلخانه ای رنگی به روسیه، توسط تجار ایرانی داخل یا خارج کشور انجام می گیرد. بیشتر تجار برای صادرات اقدام به خرید فلفل دلمه ای اصفهان می کنند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]بزرگترین خریداران فلفل دلمه ای گلخانه ای ایران، مشتریان روسی هستند که خرید مداوم دارند.[/box]

بسته بندی صادراتی فلفل دلمه

بسته بندی های شکیل، چیزی ست که ایران در بحث رقابت با سایر کشورها با آن روبرو است.
استفاده از اصطلاحاً جعبه های موز برای صادرات، همان چیزی ست که می تواند میزان صادرات را به صفر برساند.
رقبای ایران در امر صادرات میوه و صیفی و خصوصاً ترکیه، بر روی نحوه بسته بندی دقت بالایی دارند. یکی از بهترنی فلفل دلمه ای های تولید شده در ایران متعلق به اصفهان است که با نام فلفل دلمه صادراتی اصفهان شناخته می شود و رقیب قدرتمندی برای سایر رقبای بین المللی خود به حساب می آید.
برخلاف فروشگاه های داخل ایران که به قیمت بیشتر توجه می شود، نحوه بسته بندی میوه ها و عرضه بسته بندی های تکی، اهمیت بسیار بالایی در جلب نظر مشتریان دارد. از همین رو شرکت ویتاراد، توجه لازم را به مسئله بسته بندی فلفل های دلمه دارد.

وزن هر کانتینر فلفل دلمه ای :

در امر خرید و فروش فلفل دلمه ای، حمل و نقل در حجم های بالا و به ویژه برای صادرات، از کانتینرهای 20فوت و 40 فوت استفاده می شود.
این کانتینرها قابلیت ارسال کالا از طریق راه های آبی را نیز فراهم آورده اند.
هر کانتینر 20 فوت فلفل دلمه ای قادر است چیزی بین 12 تا 15 تن فلفل بسته بندی شده و پالت بندی شده را در خود جای دهد.
جای دادن بیش از وزن معمول در کانتینر، می تواند منجر به له شدن جعبه های زیرین و خراب شدن فلفل ها شود.هر کانتینر 20 فوت فلفل دلمه ای قادر است چیزی بین 12 تا 15 تن فلفل بسته بندی شده و پالت بندی شده را در خود جای دهد.

قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی

آگاهی از قیمت روز  فلفل دلمه ای در امر خرید آن توسط خردیاران عمده تاثیر زیادی دراد، عوامل متعددی بر نحوه قیمت گذاری فلفل دلمه ای رنگی در بازار نقش دارند.
مهمترین عواملی که در تعیین قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی تاثیرگذار هستند عبارت اند از:

  • کیفیت فلفل دلمه ای
  • درصد رنگ ها
  • بوته ای یا گلخانه ای بودن محصول
  • فصل و میزان موجودی بازار

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]شرکت ویتاراد در جهت ایجاد امکان خرید آسان برای مشتریان، دسترسی به قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی را فراهم آورده است.[/box]

صادرات فلفل دلمه ای رنگی

صادرات فلفل دلمه ای هم به طورت میوه تازه و هم به صورت میوه خشک شده صورت می پذیرید. عواملی که در تعیین قیمت فلفل دلمه ای خشک ببسیار موثر می باشد این است که. میوه به طور کامل و یکدست خشک شده باشد تا ماندگاری بالاتر و فساد پذیری پایین تری داشته باشد. نکته بعدی بسته بندی و وکیوم این میوه ها است. البته می توان به صورت فله نیز فلفل دلمه ای را صادر کرد. که مطمئنا قیمت پایین تری را برای خریداران در نظر می گیرند.

صادرات فلفل دلمه ای رنگی به دلیل رنگ های این میوه به کشورهای مانند روسیه و حتی اروپای شرقی سود بالایی دارد. البته باری صادرات این محصولات نیاز است تا تولید کننده یا تجار قوانین گمرک و بهداشت کشور مقصد را به خوبی رعابت نمایند و تنها در این صورت است که می توانند به این بازارها دسترسی داشته باشند. در همین حال برای صادرات در سطح جهانی رقباب قدرتمندی وجود دارند که با استفاده از شبکه های بازرگانی خود اجازه ورود به سایرین را نمی دهند. نکته اساسی در زمینه صادرات فلفل دلمه رنگی بسته به تنوع رنگی، شادابی و سلامت گیاه از نظر فیزیکی و شرایط داشتآ می باشد که موجب تولید یک محصول مرغوب می گردد و یکی دیگر از فاکتورهای جذاب برای خریداران خارجی تامین این محصول بر طبق قرار داد و قیمت آن می باشد که صادرکنندگان باید به آن دقت داشته باشند.

مرکز توزیع و پخش فلفل دلمه ای به بازار

تولیدات محصولات کشاورزی مانند فلفل دلمه ای توسط واسطه ها و یا تجاری که خودشان اقدام به توزیع این محصولات در سطح بازار می کنند، می باشد. با این حال میادین میوه و تربار مرکزی اولین جایی است که کشاورزان به صورت عمده محصول فلفل دلمه ای خود را توزیع کرده و به فروش می رسانند در ادامه خود این مراکز اصلی اقدام به فروش به میادینتره بار و یا سایر عمده فروشان و یا خرده فروان می نماید. د رواقع مرجع قیمت گذاری و توزیع این محصول همانند سایر محصولات کشاورزی مراکز اصلی تره بار هستند که در هر استان و شهرستانی وجود دارند.

معمولا بسیاری از تجار محصولات کشاورزان را به صورت مستقیم و به اصطلاح سر زمین خریداری می کنند تا بتوانند با قیمت پایین تری این کار را انجام دهند. البته در امر صادرات باید از مرغوبیت و یک دست بودن محصولات اطمینان کافی را داشت و زمانی که تاجر این محصول را پیش خرید می کند در واقع نمی تواند از کیفیت آن در انتهای کار مطمئن شود که مرکز توزیع و پخش فلفل دلمه ای و هر محصول دیگری می تواند این فرصت را به تجار ایرانی و یا تجار سایر کشورها بدهد که با مشاهده کیفیت و سلامت محصول مورد نظر خود و با توجه به قیمت گذاری آن اقدام به خریدی مطمئن نماید. در واقع این مراکز درگاه اتصال کشاورزان و خریدارن چه در داخل کشور و چه ارتباط گرفتن آنان با مشتریان خارجی می باشد و از اهمیت بالایی در بازار خرید و فروش برخوردار هستند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید