مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب صادراتی با جعبه

آنچه در این مقاله می خوانید...

اندازه هر سیب درختی در زمان بسته بندیقیمت سیب طلایی ایران در روسیه
قیمت سیب صادراتی

قیمت سیب صادراتی با جعبه های پلاستیکی که هر کدام ۱۰ کیلویی هستند، حدود ۸۰ تا ۱۲۰ هزار تومان است که بخواهیم بر حسب کیلو حساب کنیم، هر کیلو حدود ۸۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان خرید و فروش می شود.

این قیمت در ایران بعد از برداشت سیب درختی است که غالبا باغداران در سردخانه ها اقدام به فروش محصولات خود می کنند.

این موضوع را نیز خاطر نشان بکنیم که در ایران، تمامی سیب ها به صورت کیلویی خرید و فروش می شود و با توجه به اینکه بعضی از کشور ها که مشتریان خرید سیب ایران هستند، به صورت سبدی در بازار خود می فروشند.

از این جهت همواره در زمان خرید، محاسبه خرید آنها به صورت جعبه ای است و اسرار دارند که وزن سبد ها از ده کیلو کمتر یا بیشتر نباشد.

قیمت سیب صادراتی

اندازه هر سیب درختی در زمان بسته بندی

اندازه هر سیب درختی در زمان بسته بندی، بستگی به بازار صادراتی آن کشور دارد. مثلا سیب های ایران هر سال به کشور های مختلفی چون

  • روسیه
  • هندوستان
  • قزاقستان
  • افغانستان
  • پاکستان
  • اوکراین
  • آلمان
  • انگلیس
  • کانادا

صادرات می شود و مشتریان در هر کدام از این بازار ها، نسبت به بازار خود اقدام به سفارش خرید سیب ایران می کنند.

حال ممکن است سایز سیب درختی که برای کشور هند بسته بندی شده است، با اندازه سیب درختی که برای کشور کانادا قرار است فروخته شود، متفاوت باشد.

از این رو گروه بازرگانی ویتاراد سعی کرده که سیب ها را به صورت مکانیزه و ماشینی بسته بندی کند. عمده سیب های ایران از ۱۰۰ گرم به بالا هستند.

برخی از مشتریان خارجی سفارش خرید سیب درختی با سایز متوسط می کنند و برخی از مشتریان نیز هر چقدر سایز سیب درشت تر باشد را می پسندند که خوشبختانه این مجموعه توانسته است در این چند سال اخیر، سفارش عمده این نوع از مشتریان را تامین کرده و صادرات نماید.

قیمت سیب صادراتی

قیمت سیب طلایی ایران در روسیه

قیمت سیب طلایی ایران در بازار روسیه همواره بالاتر از نرخ بازار داخلی ایران بوده است. علی رغم اینکه این نوع سیب خواهان بسیار زیادی در کشور دارد اما روس ها همواره قیمت بالاتری برای خرید سیب طلایی پرداخت کرده اند.

همانطور که اشاره کرده بودیم بیشترین میزان واردات سیب ایران از سمت کشور های روسیه و هند بوده است. نکته ای که قابل توجه بوده، این است که هندی ها فقط سیب قرمز را خریداری می کنند و شهروندان این کشور اصلا سیب طلایی را در سطح بازارشان نمی بینند.

از این رو عمده سیب های طلایی ایران به مناطق مختلف روسیه صادرات می شود. در ایران میزان برداشت سیب طلایی به نسبت پایین تر از سیب قرمز بوده است و شاید یکی از دلایل بالا بودن قیمت فروش سیب زرد در ایران همین موضوع باشد.

چنانچه شما خریداران قصد دارید تا بهترین رقم از سیب زرد را از ایران خریداری کنید، ما باغات متنوع از باغات مختلف را داریم که سعی بر این داریم برای گسترش بازار های خارجی، با قیمت رقابتی در اختیار مشتریان خود در بازار های هدف قرار دهیم.

قیمت سیب صادراتی

 

 

 

 

 

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید