مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش بهترین فلفل دلمه رنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مناطق زیر کشت فلفل دلمه رنگی:میزان درصد بارگیری فلفل رنگی برای صادرات:هزینه حمل و نقل فلفل صادراتی تا آستارا:هزینه ترخیص در آستارا و کرایه تا مسکو:قیمت فلفل دلمه رنگی در روسیه:
فلفل دلمه ای قرمز

اگر قبلا در زمینه فلفل دلمه رنگی فعالیت کرده باشید، به خوبی می دانید که در حال حاضر بهترین واریته این محصول بیشتر، از گلخانه های استان اصفهان برداشت می شود که قیمت فروش آن هر سال به بالاترین نرخ در بازار های صادراتی بوده است.

برخی از گلخانه های تولید این محصول به صورت هیدروپونیک هستند. در رابطه به این نوع گلخانه ها بهتر است اشاره کنیم که بالطبع کیفیت بعد از برداشت فلفل دلمه رنگی در آنها بسیار بالاتر از گلخانه های خاکی است. هم ماندگاری بالاتری دارند و هم شکل ظاهری بهتری به خود می گیرند.

اما متاسفانه در اغلب مناطق زیر کشت در سطح کشور، بیشتر کشاورزان ما به صورت خاکی اقدام به کشت و برداشت این محصول می کنند.

مناطق زیر کشت فلفل دلمه رنگی:

بهتر است که بدانید در ایران بالغ بر ۶۵۰۰۰ تن در سال انواع مختلف از این محصول از گلخانه ها برداشت می شود که عمده تناژ برداشت شده از استان اصفهان بوده است و استان هایی چون

  • کرمان
  • فارس
  • هرمزگان
  • یزد
  • خراسان جنوبی
  • آذربایجان شرقی

بعد از این منطقه بالاترین میزان سطح زیر کشت را به خود اختصاص داده اند.

فلفل دلمه رنگی، همانطور که از اسم آن مشخص است، دارای رنگ های مختلفی هستند که از قبیل فلفل سبز، قرمز، زرد و نارنجی می توان به آنها اشاره کرد.

اما برای صادرات وقتی صحبت از فلفل دلمه رنگی می شود، منظور رنگ های قرمز، زرد و نارنجی هست و فلفل سبز به صورت جداگانه جهت بازار های مختلف صادراتی خرید و فروش می شود.

میزان درصد بارگیری فلفل رنگی برای صادرات:

همانطور که اشاره شد، فلفل دلمه رنگی برای صادرات شامل سه رنگ است و مشتریان صادراتی که اقدام به ثبت سفارش می کنند، درخواست خرید این سه رنگ فلفل دلمه ای را می کنند.

اما میزان درصد هر کدام از این رنگ ها در زمان سورت، بسته بندی و بارگیری به داخل کانتینر متفاوت از هم هستند.

توجه داشته باشید که در یک کانتینر ۴۰ فوتی که حدود بین ۱۵ تا ۱۶ تن ناخالص از این محصول بارگیری می شود، حدود ۲۶ پالت وجود دارد که از این مقدار، ۱۶ پالت آن از فلفل دلمه قرمز، ۸ پالت آن زرد و ۲ پالت هم نارنجی است که حجم کلی یک بار صادراتی را تشکیل می دهند.

البته این میزان پالت ها نسبت به درخواست مشتریان می تواند تغییرات کوچکی نیز داشته باشد که البته در قیمت فروش آن بی تاثیر نخواهد بود.

هزینه حمل و نقل فلفل صادراتی تا آستارا:

همه تجار و صادرکنندگان محترم برای اینکه بتوانند هزینه های کلی خود را برآورد کنند، نیاز دارند تا یک سری هزینه ها از جمله هزینه های حمل و نقل و ترخیص را از آن مطلع باشند.

برای فلفل دلمه ای رنگی هم که بیشترین میزان آن به کشور روسیه صادرات می شود، راه خروجی آن از گمرک آستارا است. شرایط حمل هر نوع محصول از ایران به کشور روسیه به این صورت است که شما باید بار صادراتی خود را با کانتینر های داخلی به گمرک آستارا منتقل کنید و سپس محموله صادراتی را به کانتینر های خارجی ترانس شیپ کنید.

حال برای برآورد هزینه حمل تا آستارا نیاز است تا اطلاع کافی از این فرایند داشته باشید.

در سال جاری، هزینه حمل کانتینر یخچالی ۴۰ فوت برای فلفل دلمه رنگی به مقصد آستارا ۸ میلیون بود که ممکن است این مبلغ طی سال های آینده افزایش نیز داشته باشد.

بعد از این فرایند، شما صادرکنندگان و مشتریان محترم، هزینه ترخیص از گمرک آستارا و هزینه حمل از آستارا به کشور مقصد را دارید.

هزینه ترخیص در آستارا و کرایه تا مسکو:

بعد از اینکه فلفل دلمه رنگی شما از محل بارگیری به گمرک آستارا رسید، جهت ترخیص بارتون از این روز، نیاز دارید تا هزینه هایی را پرداخت کنید که شامل اخذ گواهی مبدا، گواهی بهداشت، برگه باسکول، تخلیه و بارگیری و شاید کارت بازرگانی خواهند بود که جمع کل هزینه همه این موارد چیزی حدود بین یک تا دو میلیون تومان خواهد بود.

بعد از اینکه بار شما فرایند ترخیصش انجام شد، حال اصلی ترین هزینه شما که بیشتر از تمامی هزینه های شما خواهد بود، حمل و نقل از آستارا تا مسکو یا هر استان دیگه ای در روسیه خواهد بود که ما در این مقاله، مسکو را برای درک بیشتر در نظر گرفته ایم.

اغلب کرایه حمل تا روسیه تابع عرضه و تقاضا است و نرخ آن چنان، ثابتی ندارد. مثلا روزی است که حجم بار در آستارا بسیار زیاد است و کانتینر روسی کمتر است، و یا برعکس. همه این موارد می تواند تاثیر مستقیم در نرخ کرایه ها داشته باشد.

اما معمولا در نیمه اول سال قیمت ها روی پایه ۳۰۰۰ دلار می چرخد و نوسان قیمت بیشتر از نیمه دوم سال اتفاق می افتد که امیدواریم در سال جاری رشد خوبی در حوزه صادرات محصولات کشاورزی به این کشور داشته باشید.

قیمت فلفل دلمه رنگی در روسیه:

همانطور که در مقاله های گذشته نیز به آن اشاره کرده بودیم، قیمت محصولات مختلف کشاورزی در روسیه، خصوصا فلفل دلمه رنگی ایران می تواند هر روز نوسان داشته باشد و این تغییرات قیمت ها تابع بالا یا پایین بودن حجم بار در بازار آن کشور دارد.

اما به طور میانگین قیمت این محصول از زمان کاهش قیمت ها از ۸۰ روبل شروع و سابقه افزایش قیمت تا ۱۸۰ روبل را نیز برای این محصول ایران داشته ایم که برای اطلاع از آخرین قیمت محصولات می توانید با مشاوران ما در بازار روسیه ارتباط بر قرار کنید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید