مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فلفل دلمه صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه برداشت و سورت انواع فلفل دلمه ایفرایند حمل و نقل فلفل دلمه ایصادرات فلفل دلمه ای به اوکراین
قیمت فلفل دلمه

قیمت فلفل دلمه صادراتی در ایران که از مناطق مختلف کشور برداشت می شود، در تاریخ هفدهم خرداد سال هزار و چهارصد حدود ۲۴۰۰۰ تومان خرید و فروش شده است.

موقعی که فرایند برداشت فلفل دلمه ای از سطح گلخانه ها انجام می شود، اغلب می بایست همه فلفل ها درصد رنگ گیری آنها کامل نشده باشد تا در زمان رسیدن بار به کشور مقصد، سطح کیفیت آن ثابت مانده و افت نداشته باشد.

سیستم سورتینگ و بسته بندی مجموعه ویتاراد در منطقه اصفهان با گنجایش سورت روزانه دو کانتینر، باعث شده تا همواره مشتریان و خریداران زیادی از بازار های داخلی و خارجی به این شهر سفر کنند.

ما اغلبا با اکثر گلخانه داران استان اصفهان و استان های همجوار فعالیت و همکاری داریم و به مرور زمان، خیلی از تولید کنندگان نیز رغبت بالایی برای همکاری با ما نشان می دهند که امید است بتوانیم حجم فروش و صادرات مرغوب ترین نوع از این محصول را برای بازار های خارجی، در اختیار همکاران صادرکننده قرار دهیم.

قیمت فلفل دلمه

نحوه برداشت و سورت انواع فلفل دلمه ای

زمانی که هر فلفل دلمه ای به زمان برداشت می رسد، هم رنگ آن کامل تر می شود و هم سایز و درشت می شود که در این زمان، کشاورز یا گلخانه دار اقدام به برداشت محصول خود می کند.

حال ممکن است در زمان برداشت، فلفل دلمه ای هم همانند سایر محصولات گلخانه ای، درصد پرتی بار داشته باشد که می توان به

  • کوچک بودن فلفل
  • مورد دار بودن آن
  • آفت زدگی فلفل
  • زخم خوردگی
  • عدم درست برداشت

اشاره کرد. ولی کشاورزان همه این موارد را در زمان برداشت رعایت نمی کنند و اصولش هم همین است که همه این فلفل ها در یک زمان چیده شوند.

بعد از اینکه تولید کنندگان اقدام به چیدن فلفل دلمه ها کردند، آنها را در سبد های مادر و یا در کارتن های موزی قرار می دهند.

البته لازم به ذکر است که قبل از اینکه بار فلفل دلمه ای چیده شده خود را برای سورتینگ داران ارسال می کنند، بار های مورد دار و غیر قابل فروش را سوا و جدا می کنند.

بعد از اینکه فلفل دلمه ای رنگی وارد سیستم سورتینگ می شود، مجددا پرسنل ما اقدام به جدا سازی فلفل ها از نظر سایز و کیفیت می کنند. در واقع فلفل هایی که به درد صادرات می خورند را جدا سازی می کنند.

در آخرین برنامه هم، بهترین بار های سوپر از این محصول در بسته بندی های کارتن پلاست بسته بندی شده و به کشور های هدف صادرات می شود.

قیمت فلفل دلمه صادراتی با این نوع روش سورتینگ در سایر مجموعه ها همواره بالا بوده است و یا این استاندارد ها به درستی انجام نمی دهند که بهتر است شما خریداران در زمان خرید، حساست و جدیت خرید را داشته باشید.

قیمت فلفل دلمه

فرایند حمل و نقل فلفل دلمه ای

یکی از کارهایی که بعد از خرید موفق در فلفل دلمه ای یا هر محصول کشاورزی صادراتی نیاز است به درستی و حتما انجام شود، نحوه حمل و نقل آن به کشور های خارجی است.

بیش از ۸۰٪ فلفل دلمه ای ایران به کشور های اروپای شرقی خصوصا روسیه صادرات می شود و تقریبا اغلب بار های فلفل دلمه برداشت شده از ایران نیز، از اصفهان بارگیری می شود.

شرایط به این صورت است که زمانی که فرایند بسته بندی انجام و به اتمام رسید، حتما می بایست جهت حفظ ماندگاری محصول، از کانتینر های ۴۰ فوت یخچالی استفاده کرد.

سیستم مجموعه ویتاراد در اصفهان این کار ها را برای سهولت کار شما مشتریان محترم انجام می دهد. ما اول از همه کانتینر را ضد عفونی کرده و قارچ کشی می کنیم.

سپس بارگیری را در این کانیتنر ها انجام داده و به مقصد آستارا ارسال می کنیم.

در آستارا نیز که همواره تمامی بارهای صادراتی به کانیتنر های خارجی ترانس شیپ می شود، ما کانتینر های روسی، داغستانی و آذربایجانی را نیز در گمرک و پایانه آستارا قارچ کشی می کنیم تا تمامی بار های ما با بهترین کیفیت در اختیار خریداران قرار گیرد.

دمای نگهداری فلفل دلمه ای در داخل کانتینر هم مناسب هست تا روی ۴ الی ۵ درجه بالای صفر باشد که هر محصولی، یک دمای استاندارد دارد.

قیمت فلفل دلمه صادراتی با این روش ارسال، می تواند با بالاترین نرخ در آن کشور خرید و فروش شود. هر چقدر بارهای ارسالی از ایران صحیح و سالم برسد، به مراتب میزان سفارش ها و تقاضا نیز افزایش پیدا می کند.

قیمت فلفل دلمه

صادرات فلفل دلمه ای به اوکراین

اوکراین یکی از کشور های اروپای شرقی و یکی از مشتریان ما در زمینه فلفل دلمه ای رنگی است که سالانه بعد از کشور روسیه، بالاترین حجم خرید را دارد.

قیمت فلفل دلمه صادراتی در این کشور علی رغم اینکه بازار رقابتی در خود دارد، ولی همواره بالا بوده است و فلفل دلمه رنگی ایران بیشترین میزان فروش را داشته است.

فروش فلفل دلمه ای رنگی در بازار عمده فروشی کیف به عنوان پایتخت اوکراین بالاترین میزان را دارد که در سال های اخیر با رشد صادرات فلفل دلمه ایران، میزان تقاضا از سمت شهروندان آن افزایش داشته است.

قیمت فلفل دلمه

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید