مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فلفل دلمه گلخانه ای در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

گلخانه های تولید فلفل دلمه ای رنگی:بسته بندی و کالیبر صادراتی فلفل دلمه:قیمت فلفل دلمه ای اصفهان در اروپا:
قیمت فلفل دلمه

قیمت فلفل دلمه گلخانه ای در ایران جهت صادرات به بازار های خارجی همیشه رقابتی بوده است و کشور های رقیب که در این زمینه در بازار های هدف ما فعالیت دارند، همیشه در زمان شروع صادرات محصول ایران، نگرانی هایی دارند.

شاید اگر در سال های قبل بودیم، مشتریان خارجی ما تمایلی بر همکاری انبوه برای خرید محصولات کشاورزی ایران خصوصا فلفل دلمه ای نداشتند.

ولی در حال حاضر خوشبختانه بازار های خارجی ما که سالانه حجم انبوه از محصولات ما صادر می شود، به این درک رسیده اند که کیفیت، طعم فلفل های ایران بسیار عالی است.

محصولات ایران صرفا بسته بندی ضعیف تری دارند، اما از لحاظ سالم بودن و ارگانیک بودن، در سطح بسیار بالایی است و همین موضوع رغبت مشتریان ما را برای همکاری بیشتر کرده است.

گلخانه های تولید فلفل دلمه ای رنگی:

بیشتر گلخانه های ایران برای تولید انواع فلفل دلمه ای رنگی و سبز در شهر هایی مانند

 • تیران
 • شهرضا
 • چادگان
 • یزد
 • شاهین شهر
 • اصفهان
 • شیراز
 • جلفا
 • جیرفت
 • رودان
 • بیرجند

راه اندازی شده اند که اغلب روش های کاشت در آنها بصورت خاکی بوده است و درصد خیلی اندکی از این گلخانه ها هستند که روش هیدروپونیک را که از لحاظ هزینه ای بالاتر است، انتخاب و راه اندازی کرده اند.

قیمت فلفل دلمه با روش کشت هیدروپونیک نسبت به نوع خاکی اغلب بالاتر است، چرا که ماندگاری و سطح کیفی آنها برای صادرات بالاتر است.

بسته بندی و کالیبر صادراتی فلفل دلمه:

اغلب بسته بندی هایی که برای فلفل دلمه ای برای صادرات انجام می شود، از نوع کارتن پلاست است. اما برای سورتینگ این محصول کشاورزی، یک سری استاندارد ها نیاز است که می بایست رعایت شود و آن هم نحوه درست کالیبر بندی آن است که باید بالای ۷۰ میلی متر باشد.

چنانچه این موارد در زمان بسته بندی رعایت شود، می تواند قیمت فلفل دلمه در صادرات نیز افزایش یابد.

فلفل دلمه رنگی که شامل سه رنگ قرمز، زرد و نارنجی است، هر کدام در کارتن های مجزا با درصد رنگ متفاوت برای هر کدام به کشور های هدف ما همچون اروپا صادرات می شود.

فلفل دلمه رنگی
فلفل دلمه رنگی

قیمت فلفل دلمه ای اصفهان در اروپا:

کارشناسان ما طی سفری که به کشور های اروپای شرقی داشتند، از بازار روز چند کشور دیدن کردند و در آن ملاحظه کردند که قیمت فلفل دلمه ای اصفهان در آنها با بالاترین قیمت خود خرید و فروش می شد. اصلی ترین دلیل در آن زمان، علاوه بر اینکه رقابت پذیری کمتری برای این محصول ایرانی بود، کیفیت و ماندگاری نیز درجه بالاتری داشت. مورد اصلی هم که برای تمامی محصولات کشاورزی ایران وجود دارد و ما همیشه در مقالات خود به آن اشاره کردیم، طعم منحصر به فرد آنها می باشد

و به مرور زمان رغبت شهروندان این کشور ها را جهت خرید محصولات ایرانی افزایش داشته است.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید