مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی در روسیه | صادرات عمده کیوی تالش

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان کیوی برداشت شده از باغات تالش:حجم صادرات کیوی ایران به روسیه:قیمت کیوی صادراتی ایران در سنت پترزبورگ:
تولید کنندگان کیوی

صادرات عمده کیوی تالش به روسیه سبب شده تا قیمت فروش این میوه به بالاترین قیمت خود در بازار این کشور برسد.

تالش از جمله مناطقی بوده است که همواره بهترین نوع از میوه کیوی را تولید کرده است و با توجه به نزدیکی به مرز آستارا که راه ورود محصولات ایران به کشور های اوراسیا است، خیلی از خریداران جهت خرید کیوی صادراتی ایران، این منطقه را انتخاب می کنند.

در این منطقه عمده کیوی که از باغات برداشت می شود از نوع هایوارد طلایی با گوشت سبز است که بالاترین میزان برداشت از باغات نیز بوده است.

قیمت کیوی در روسیه

میزان کیوی برداشت شده از باغات تالش:

همانطور که اشاره کردیم، منطقه تالش از قطب تولید کیوی در ایران است که تمامی نواحی آن پر از باغات بزرگ کیوی بوده است.

در استان گیلان، شهر تالش بیشترین میزان تولید انواع مختلف کیوی را به خود داشته است. بطوریکه در سال جاری میزان تولید باغداران حدود ۴۰۰۰۰۰ هزار تن بوده است که رقم بسیار بالایی بوده است.

برای صادرات نیز اگر آمار را توجه داشته باشید، متوجه خواهید شد که برای روسیه و هند، بالاترین میزان بارگیری، از سردخانه های راه اندازی شده در این منطقه بوده است.

افزایش قیمت کیوی در روسیه ا می توان از بالا بودن کیفیت کیوی ایران خصوصا منطقه تالش دانست.

در بازار روسیه، کیوی از بازار های دیگری چون

  • نیوزلند
  • ترکیه
  • یونان
  • اسپانیا
  • شیلی

نیز واردات و وجود دارد. اما هیچکدام طعم و کیفیت کیوی تالش یا ایران را ندارد. از این رو در بازه زمانی مشخص قیمت فروش کیوی تالش در بازار روسیه به شدت افزایش پیدا می کند.

قیمت کیوی در روسیه

حجم صادرات کیوی ایران به روسیه:

معمولا برای صادرات کیوی ایران، بیشتر صادر کنندگان زودتر از موعد مقرر اقدام به صادرات می کنند. به همین خاطر دولت ایران هر سال تا پانزدهم مهرماه، صادرات هر گونه کیوی را ممنوع می کند.

از اول زمان صادرات قانونی، هر روز چند صد تن کیوی صادراتی ممتاز ایران به بازار های مختلف روسیه و همینطور کشور های دیگر صادرات می شود که در سال گذشته طبق آماری که به دست ما رسیده بود، بیش از ۶۰۰۰۰۰ تن انواع مختلف کیوی به ایالت های روسیه صادرات شده بود.

در سال جاری هم همین منوال وجود داشته و فعلا که ۲۰ روز به صادرات عمده کیوی زمان باقی مانده است، بیشتر همکاران به صورت قاچاقی اقدام به ارسال و صادرات این میوه می کنند.

قیمت کیوی در روسیه

قیمت کیوی صادراتی ایران در سنت پترزبورگ:

استان سنت پترزبورگ به عنوان دومین شهر بزرگ در کشور روسیه است که نسبت به مسکو جمعیت کمتر ولی پروتمند به شمار می رود.

مجموعه ویتاراد که مشتریان بالقوه خوبی در این شهر روسیه دارد، سالانه حدود ۲۰۰۰۰ تن از محصولات خود را به بازار این کشور صادرات می کند.

قیمت کیوی ایران در این شهر همیشه نسبت به روسیه بالاتر بوده است، چرا که یکی از شهر هایی است که خواهان بسیار زیادی برای خرید کیوی ایران دارند. به خاطر همین بیشتر صادرکنندگان در ایران برای صادرات کیوی و یا سایر محصولات خود بازار سنت پترزبورگ را انتخاب می کنند.

قیمت کیوی در روسیه خصوصا بازار این شهر، همیشه بین ۱۲۰ تا ۱۶۰ روب بوده است که کسانی که اطلاعات بازار این استان را به خوبی می دانند، می توانند در بازاه زمانی مختلف، سود خوبی را از صادرات کیوی داشته باشند.

چنانچه شما مشتریان محترم قصد همکاری در زمینه صادرات کیوی با مجموعه ویتاراد را دارید، کارشناسان ما در امور فروش، بسته بندی و صادرات آمارده ارائه خدمات خواهند بود.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید