مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی صادراتی تنکابن

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایز انواع کیوی در زمان بسته بندیمشتریان اصلی کیوی ایرانصادرات عمده کیوی تنکابن به هند
تولید کنندگان کیوی

قیمت کیوی صادراتی تنکابن از اوایل برداشت تا زمانی که محصول از سردخانه ها به اتمام نرسیده است، همواره نسبت به کیوی استان گیلان کمی پایین تر خرید و فروش می شود.

کیوی تنکابن علی رغم اینکه ماندگاری بسیار بالایی نسبت به کیوی آستارا یا تالش دارد، اما سایز متوسط به پایین بودن آن باعث شده تا تنها چند کشور خواهان خرید از این منطقه داشته باشند.

کشور های اروپایی اغلب درخواست خرید کیوی هایوارد با قالب خیلی درشت هستند و روسیه هم که از بازار های مهم ما در این زمینه به حساب می آید، همواره بهترین نوع از این میوه را خریداری کرده است.

کشور هند است که معمولا به دلیل داشتن اقشار مختلف از شهروندانش، خرید انواع کیوی با سایز های مختلف را انجام می دهد.

قیمت کیوی صادراتی

سایز انواع کیوی در زمان بسته بندی

همانطور که اشاره شد، برای صادرات انواع کیوی، می بایست نوع سورت آن طبق درخواست مشتریان و استاندارد بازار های صادراتی باشد. یعنی کیوی هایی که برای بسته بندی و سورت انتخاب می شوند، باید از لحاظ سایز سورت بندی انجام شود.

مثلا برای بازار های خارجی بیشترین سایز هایی که در بسته بندی ها به تفکیک از طریق دستگاه های سورتینگ انجام می پذیرد در اوزان

 • ۷۰ تا ۸۰ گرم
 • ۸۰ تا ۹۰ گرم
 • ۹۰ گرم تا ۱۰۰ گرم
 • ۱۰۰ گرم تا تا ۱۱۰ گرم
 • ۱۱۰ تا ۱۲۰ گرم
 • و ۱۲۰ گرم به بالا

هستند که با بسته بندی های سبد پلاستیکی، کارتنی و کارتن پلاست در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

حال در باغات سطح استان مازندران خصوصا تنکابن، این سایز بندی اغلب از ۶۰ گرم شروع می شود و نهایتا تا ۱۱۰ گرم هستند که همانطور که اعلام کردیم، برخی از کشورها، خواهان این سایز از کیوی هستند.

قیمت کیوی صادراتی تنکابن برای این کشورها بسیار رقابتی بوده است و یکی از دلایل اصلی که میزان فروش کیوی تنکابن برای صادرات افزایش داشته است، می تواند همین عامل باشد.

قیمت کیوی صادراتی

مشتریان اصلی کیوی ایران

کشور ایران از مهم ترین و اصلی ترین قطب های تولید و صادرات انواع کیوی به حساب می آید و سالانه کشور های زیادی هستند که به عنوان مشتریان بالقوه و بالفعل کیوی ایران، اقدام به خرید می کنند.

قیمت کیوی صادراتی تنکابن، آستارا و تالش برای فروش و صادرات به این کشور ها همواره نسبت به بازار های رقابتی که وجود دارد، مناسب بوده است و این عامل سبب افزایش مشتریان خارجی ما از کشور های مختلف اروپایی و آسیایی شده است.

کشور هایی همچون

 • روسیه
 • هند
 • بلاروس
 • اوکراین
 • ترکیه
 • آلمان
 • انگلیس
 • عراق
 • کشور های حوزه خلیج فارس

از مشتریان خوب کیوی ایران به حساب می آیند. طبق آمار هم بخواهیم آنالیز و بررسی کنیم، یکی از عمده وارد کنندگان میوه کیوی در جهان این کشور ها هستند. البته بازار های هم دیگری نیز در سطح جهان هستند که ان شالله سعی بر این داریم تا در سال های آینده بتوانیم با افزایش حجم برداشت از سطح باغات مناطق مختلف کشور، وارد بازار این کشور ها نیز بشویم.

قیمت کیوی صادراتی

صادرات عمده کیوی تنکابن به هند

هند با داشتن بیشترین جمعیت، بزرگ ترین بازار کیوی را نیز در اختیار دارد. طبق صحبت هایی که با دوستان هندی داشتیم، در این کشور پزشکان توصیه شدید برای خوردن روزانه میوه کیوی دارند، چرا که بیماری های متعددی ر این کشور وجود دارد که خورن روزانه کیوی می تواند در تسکین و پیشگیری از این امراض کمک کند.

به همین دلیل سالانه بالاترین میزان از کیوی ایران خصوصا تنکابن به بازار های مختلف این کشور اعم از شمال و جنوب هند صادرات می شود.

مهم ترین بنادری که مجموعه ویتاراد سالانه کیوی ایران را به این کشور صادرات می کند، بمبئی، چنای و کوچین است که مهم ترین مرکز اصلی خرید و فروش کیوی ایران، شهر بمبئی به شمار می رود.

قیمت کیوی صادراتی تنکابن در این شهر، گران تر از شهر های و ایالت های دیگر هند است، بطوریکه در این شهر، قیمت هر کیلو کیوی ایرانی تا ۱۲۰ روپیه نیز خرید و فروش می شود.

 

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید