مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی صادراتی مازندران جهت فروش روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی مختصر با انواع کیوی صادراتی مازندرانمیزان صادرات کیوی مازندران چقدر است؟قیمت فروش کیوی صادراتی مازندران
شرکت صادرکننده کیوی

در سال ۲۰۲۰ بیشتر باغداران در استان مازندران بهترین نوع کیوی صادراتی خود را جهت فروش به بازار روسیه در سردخانه ها نگهداری خواهند کرد.

کیوی صادراتی مازندران

دلیل این موضوع شاید بالا رفتن قیمت آن در باغات است که به موجب آن طبیعتا قیمت صادرات هم افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

استان مازندران و گیلان واریته های مختلفی چون هایوارد طلایی، تو سرخ و تو زرد به بازار ارائه داده اند که هر کدام از این گونه ها قابلیت برداشت در حجم های انبوه برای صادرات را دارند که بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

کیوی صادراتی مازندران

آشنایی مختصر با انواع کیوی صادراتی مازندران

کیوی در استان مازندران ماندگاری بسیار بالایی برای صادرات و هم جهت نگهداری در سردخانه را دارند که عمده تولید آن در مناطقی همچون

 • شهسوار
 • رامسر

است که در تمامی نواحی این دو منطقه پر از باغات این میوه وجود دارد.

در این دو منطقه اغلب کیوی موجود در باغات، از نوع هایوارد طلایی است، به این معنی که گوشت آن سبز و پوستی قهوه ای مایل به رنگ طلایی می باشد.

حجم برداشت و تولید کیوی صادراتی مازندران برای این دو منطقه چیزی حدود ۳۵ هزار تن اشاره می شود که رقم بسیار بالایی برای تجارت درست آن می توان به آن اشاره کرد.

کیوی صادراتی مازندران

میزان صادرات کیوی مازندران چقدر است؟

نسبت به میزان تولید کیوی در دو منطقه تنکابن و رامسر کشورهایی هستند که خواهان کیوی ایران خصوصا مازندران هستند که سالانه حجم بالایی از این میوه به جامعه هدف صادرکنندگان کشور ارسال و صادرات می شود.

اما اگر بخواهیم طبق آمار، میزان صادرات را از این دو شهر اعلام کنیم، چیزی حدود ۱۵ هزار تن بوده است که عمده فروش آن برای صادرات به

 • هند
 • روسیه
 • امارات
 • قطر
 • عراق
 • کویت
 • عمان
 • اوکراین
 • و قزاقستان

بوده است.

در این چند سال اخیر هم با توجه به رونق و گسترش باغات کیوی در اغلب مناطق شمالی کشور، پیش بینی می شود که در سال های آینده میزان تولید کیوی در ایران خصوصا در این دو شهر افزایش قابل توجهی داشته باشد.

کیوی صادراتی مازندران

قیمت فروش کیوی صادراتی مازندران

کیوی صادراتی مازندران در بازار ایران با یک نرخ خرید و فروش می شود و در کشورهای هدف هم با قیمت دیگری در اختیار خریداران قرار داده می شود.

در این مبحث سعی داریم تا شما را از بازار کیوی ایران در این بازار ها آشنا نماییم.

همانطور که مطالعه کردید، کیوی ایران به چند کشور مختلف صادرات می شود و حجم قابل قبولی را هم در حوزه صادرات داریم، اما آن چیزی که شما باغداران و صادرکنندگانی که تازه می خواهید در این مسیر ادامه دهید، جذاب است، قیمت فروش آن در بازارهای هدف است.

مسلما در کشور هند و روسیه از مشتریان اصلی ما به حساب می آیند که ممکن است قیمت فروش در بازار هر کدام از آنها متفاوت از هم باشد، از این رو در این مقاله بیشتر به بازار روسیه خواهیم پرداخت.

امسال برآورد شده است که قیمت کیوی مازندران و گیلان برای صادرات روی ۱۲۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ تومان باشد، و اگر قیمت دلار بالای ۲۲۰۰۰ تومان قرار گیرد، قیمت فروش این میوه در بازار مسکو و شهر های پر جمعیت آن حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ روب خواهد بود. اما چنانچه صادر کننده ما بتواند صادرات خود را مدیریت کند و بازار روسیه را با حجم بزرگی از صادرات، اشباع نکند، شکی نیست که قیمت فروش ما در این بازار می تواند به بالای ۲۵۰ روبل نیز برسد..

ما با تیم کارشناسی خود که تئورسین آنالیز بازار در کشورهای هدف را بر عهده داریم، به شما مرغوب ترین کیوی و با بهترین بسته بندی تحویل خواهیم داد و قبل از فروش نیز به شما اطلاع خواهیم داد که بهترین زمان صادرات این محصول کی و چه زمانی خواهد بود که خدایی نکرده در شلوغی بازار صادرات نکرده و دچار ضرر مالی نشوید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید