مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی طلایی هایوارد | صادر کننده کیوی به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

شهرهای شمالی تولید کننده کیویانواع کیوی طلایی هایواردصادر کننده کیوی به روسیه
کیوی طلایی هایوارد

کیوی طلایی هایوارد از میوه هایی ست که صادر کننده ها آن را به کشورهایی مانند روسیه به صورت مستقیم عرضه می دارند. این محصول بسیار باکیفیت بوده و قیمت مشخصی از آن در اختیار خریداران دیگر کشورها قرار می گیرد.

کیوی طلایی هایوارد

فراهم بودن اقلیم برای کشت انواع میوه در ایران از جمله موضوعاتی ست که توسط کشاورزان مد نظر است. به این ترتیب تمرکز خود را بر روی میوه های قرار داده اند که بالاترین استانداردها را داشته و در بازار تقاضای زیادی را به خود اختصاص می دهند.

کیوی یکی از این میوه هاست. به طوری که در سالهای اخیر شرکت های تخصصی و بزرگ برای عرضه آن در بازار جهانی اقدام نموده و محصولات خود را آن طور که باید و شاید عرضه می دارند. برداشت و عرضه میوه کیوی ما حصل تلاش تولید کننده ها در شمال ایران است.

کیوی طلایی هایوارد

شهرهای شمالی تولید کننده کیوی

کیوی میوه ای ست که در شهرهای شمالی ایران تولید دارد. این محصول که به صورت کاملا تخصصی و استاندارد برداشت و راهی بازار می شود، دارای شرایط خوب بوده و مشتریان زیادی آنها را تهیه می کنند.

از مهمترین شهرهای تولید کننده کیوی عبارتند از:

  • تنکابن
  • آستارا
  • مازندران
  • ساری
  • قائم شهر
  • رشت

بالا بودن میزان برداشت کیوی از باغات این شهرها سبب شده توجه ویژه ای به صادرات آن گردد. به طوری که امروزه شرکت های تخصصی و بزرگ در خصوص فروش خارجی آن تلاش نموده و محصول باکیفیت و استاندارد را به بازار جهانی عرضه کند.

کیوی طلایی هایوارد

انواع کیوی طلایی هایوارد

یکی از بهترین گونه های کیوی که در شمال ایران کشت شده و کیفیت عالی دارد، هایوارد است. این گونه از کیوی مشتریان زیادی در داخل و خارج از کشور دارد. به طوری که خریداران می توانند براساس نیاز خود آنها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

کیوی طلایی هایوارد با شرایط خوب تولید شده و با قیمت مناسب در بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. این میوه یکی از بهترین گونه هایی ست که در دنیا شناخته شده و از کشورهای مختلف برای خریدش تقاضا وجود دارد. در این میان کیفیت و مرغوبیت نیز اهمیت داشته و بهترین ها تهیه می شوند.

کیوی طلایی هایوارد

صادر کننده کیوی به روسیه

یکی از کشورهای بزرگ خریدار کیوی ایران، روسیه است. در این کشور میزان مصرف میوه های مفید بالا بوده و مسلما شرکت های ایرانی به این بازار دقت نظر دارند. از این رو همواره تولیدات خوب و درجه یک را به بازار عرضه نموده و مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده اند.

شرکت های صادر کننده کیوی محصولات خود را به صورت مستقیم به کشور روسیه عرضه نموده و بهترین اقدامات را در این خصوص می کنند. به طوری که بسته بندی های بهداشتی و استاندارد را مد نظر قرار داده و آنها را به مشتریان خود ارائه می دهند. این تولیدات دارای کیفیت عالی بوده و قیمت مشخصی از آن در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انار و خیار و انگور و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید