مشاوره و سفارش

انگور:

این میوه که مرغوب ترین نوع آن در اواسط فصل تابستان برداشت می شود، هر سال به بازار کشورهایی همچون روسیه، اوکراین، کشورهای حوزه خلیج فارس بالاترین میزان صادرات می شود که انگور سبز (سفید)، انگور قرمز بیدانه و انگور پیکامی از جمله آن هستند.

خیار :

محصول خیار در ایران به دو صورت گلخانه ای و بوته ای (فضای باز) کشت و برداشت می شود که بیشترین درخواست از بازارهای خارجی برای خیار گلخانه ای است. البته خیار گلخانه ای هم تنوع خود را در نوع انتخاب بذر دارد. خیار خاردار و خیار ساده که بیشتر در گلخانه های مناطق یزد و جیرفت برداشت می شوند که ما در مقاله های خود بیشتر در مورد این دو واریته بیان کرده ایم.

کیوی :

کیوی جز میوه های تولید و برداشت شده دو استان گیلان و مازندران با نام کیوی هایوارد معرف بازار شده است که خواهان بسیار بالایی در بازارهای خارجی خصوصا روسیه و هند دارد. زمان برداشت این محصول که از اواخر شهریور شروع می شود، هر سال بیش از ۲میلیون تن است که با بسته بندی های مختلف سبدی و کارتنی با اوزان ۴، ۷ و ۱۰ کیلویی انجام می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کیوی-سفارشیموجودتماس بگیرید
موز-سفارشیموجودتماس بگیرید
انبه-سفارشیموجودتماس بگیرید
خیار-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیب درختی-سفارشیموجودتماس بگیرید
انار-سفارشیموجودتماس بگیرید
فلفل دلمه ای-سفارشیموجودتماس بگیرید
انگور-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی ویتاراد با بهره گیری از کارشناسان توانمند خود در ایران و کشور هند توانسته است گام بزرگی در عرصه صادرات و واردات انواع محصولات کشاورزی بردارد. این شرکت در حال حاضر با همکاری اغلب باغداران و کشاورزان داخلی همکاری مشارکتی قابل توجهی در حوزه صادرات داشته است و همینطور با راه اندازی دفتر نمایندگی در کشور هند توانسته است فرایند صادرات برخی از محصولات را به سهولت برساند و در مقابل با واردات انبوه انواع میوه های استوایی، بازار داخلی را ساپورت نماید.

مدیر مجموعه ویتاراد

مهندس راد

Call Now Buttonتماس بگیرید